GeForce NOW Premium'da 417 sıra var

Code.pwn

Hectopat
Daha fazla  
GeForce NOW'da premium üyesiyim ve sıra beklememem gerekiyor normalde ama beklediğim sıraya bakın :D
Almayın GeForce NOW pişmanlıktır.

Dosya Ekleri

• 1713199157659.png
    1713199157659.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 106
Bu sorun aylardır var ve hâlâ düzeltilmiyor. Sözde Premium üyeleri sıra beklemeyecekti. Bir kişi bile bekletse verdikleri sözü yerine getirmiyorlar demektir. O hâlde Premium üyeleri sıra beklemeyecek vaadini kaldırmaları gerekir.

@EaSea, alakası yok kardeşim. GeForce NOW Türkiye ve yabancı sunucu arasında fiyat yönünden fark yok ancak yabancıların bedava sürümünde RTX 2080 veriyorlar. Bir şeyi de normalleştirmeyin!

Evet hocam haklısınız ama bu GeForce NOW'un suçu değil ülkenin başındaki insanlar yüzünden oluşan pahalılık.

Şükretmeyi öğrenin tayfadan mısın bu nasıl bir cevap Allah aşkına? Turkcell Türkiye'yi önemsemediği için rezalet serverleriyle bize sözde hizmet sunuyor ve üstüne yetmezmiş gibi her 3 ayda bir paso zam yapıp duruyorlar hayatımda bu kadar rezil bir hizmet görmemiştim. Sırf bu sorunlardan bıktığım için gittim çalışıp paramı biriktirdim PC topladım.

@EaSea, alakası yok kardeşim. GeForce NOW Türkiye ve yabancı sunucu arasında fiyat yönünden fark yok ancak yabancıların bedava sürümünde RTX 2080 veriyorlar. Bir şeyi de normalleştirmeyin!
Açık açık turkcell parasının peşinde her kuruş karı almanın peşinde oyuncuların konforu umurlarında değil :D

İnsanların savunması komik.

Geri
Yukarı