GeForce NOW Premium'da 200 sıra var

Nvidiaya şikayet edelim diyeceğim ama ilgilenirler mi sanmam.
Vallaha bu Turkcell TR sunucularını devralmadan önce her şey çok güzeldi. Free de max. 90-80 kişi bekliyordum. Şimdi TR sunucusunda premium'um 300 kişi bekliyorum. Sabah sıra olmuyor orası eyvallah ama 9.00 a doğru sapıtıyor. Napıyorlar acaba oturup sıra ayağına makinelere çöküp BTC filan mı kazıyorlar?

Vallaha bu Turkcell TR sunucularını devralmadan önce her şey çok güzeldi. Free de max. 90-80 kişi bekliyordum. Şimdi TR sunucusunda premium'um 300 kişi bekliyorum. Sabah sıra olmuyor orası eyvallah ama 9.00 a doğru sapıtıyor. Napıyorlar acaba oturup sıra ayağına makinelere çöküp BTC filan mı kazıyorlar?
Hocam ben eu central sunucusunda denedim geçenlerde 60 ms olmasına rağmen sanki tr sunucusundan iyiymiş gibi hissettiriyor hiç tecrübe ettiniz mi ?

GeForce NOW kullandığım zamanlarda akşamları bazen sıra bekletiyordu, sebebi de sunucudaki yoğunluktan olsa gerek. 300-400 sıra gözükürdü fakat sıra doğrudan gelirdi 5-10 dakika içerisinde. GeForce NOW sunucuları artık yetersiz kalıyor olsa gerek.

Geri
Yukarı