GeForce NOW Premium'da görüntü farkı var mıdır?

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. GeForce NOW ücretsiz sürümü kullanırken bazen görüntüde bulanıklıklar oluyor. Biraz araştırmıştım bazıları Premium versiyonda görüntü daha iyi oluyormuş bulanıklık sorunu yaşamıyormuş diyorlardı. Premium versiyonda gerçekten bulanıklık sorunu olmuyor mu? Yani oyun akışkanlığını etkiliyor mu? Görüntünde vs. duruma göre Premium sürümü alabilirim size danışmak istedim.

Merhaba. GeForce NOW ücretsiz sürümü kullanırken bazen görüntüde bulanıklıklar oluyor. Biraz araştırmıştım bazıları Premium versiyonda görüntü daha iyi oluyormuş bulanıklık sorunu yaşamıyormuş diyorlardı. Premium versiyonda gerçekten bulanıklık sorunu olmuyor mu? Yani oyun akışkanlığını etkiliyor mu? Görüntünde vs. duruma göre Premium sürümü alabilirim size danışmak istedim.

Sıra bekleme, oynanış süresi ve RTX kullanabilme dışında bir fark yok.

Premium hesabımda oyun oynarken geri sayım yapmaya başladığını gördüğümde iptal ettirdim üyeliğimi. Premium üyelikte bile bir oyunu belli bir süre oynamana izin veriyor.

Ben ücretsiz kullanıyordum. Sonra Premium aldığımda görüntü kalitesinde ciddi bir artış oldu bende. Görüntü netti normal sürüme göre.

Hocam alakası yok. Ama bir fark var bende test ettim, hemen açıkliyim.
İnternetim 100/8mbps ve GFN'den bant genişliğimi 50Mbps yapmama rağmen besleyemiyor. Özellikle fiber değil dls kullanıcısı iseniz hattan kaynaklı düşmeler olabiliyor. Bu ayarı 30Mbps sabitlediğimde normal PC'de açılandan bile iyi görüntü kalitesi elde ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı