Çözüldü GeForce NOW reklam çıkması normal mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

karizma_adam

Yoctopat
Founders hesap açtım satın alıp. (nasıl açılacağını gösteren txt yani)Ancak, oyunun sıra bekleme ekranına girince oyun görseli yerine reklam veriyor. Virüs yemedik değil mi dostlar? 😃

Çözüm
hocam, İtemsatış da parayı inadina Discord basmamak ve gerçek hayatta da hazır ufak bir yiyecek yememek adına böyle bir şey yaptım. Yani, satın aldım derken adam bana otomatik teskimat ile bir rehber yolladı.

Sorun yok ücretsiz hesap olduğu için reklam geliyor.
Sorun yok ücretsiz hesap olduğu için reklam geliyor.
Hocam, içimi rahatlattınız. Bir tarafım bir tarafım titriyordum. Teşekkürler. Bu arada, founders hesap ile normalinin farkı neydi daha geçen açtım konuyu ama siz daha iyi açıklarsiniz gibi.

Nasıl yani? Nasıl hesap açacağını görmek için mi para verdin? Yahu bedavaya rehberim var benim öyle saçma şey mi olur?

Bilseydim ücretsiz sizden alırdım da, dediğim gibi, parayı harcayacak yer yoktu ve çekilişten kazandığım ufak bir 20TL idi. Çok umursamadım, da satıcıya direkt yanlışlıkla aldım diye mesaj yolladım vallahi.

Hocam, içimi rahatlattınız. Bir tarafım bir tarafım titriyordum. Teşekkürler. Bu arada, founders hesap ile normalinin farkı neydi daha geçen açtım konuyu ama siz daha iyi açıklarsiniz gibi.
Sizinki Free hesap. Founders ya da yeni adıyla Prio abonelikte öncelikli sıra ve daha uzun oyun süresi olur. Size satılan rehber internette bedavaya olan bir şey.

Şimdi bizde GAME+ yani Türkiye sunucuları var ve bunlarında bize sağladığı ekran kartları genelde ücretsizde GTX 1060 ve RTX 2080 kartlarıyla 30 dakikalık bir deneyim fakat foundersda yurt dışı serverlarından oynuyorsunuz ve bu yüzden sistemlerde farklı hatırladığım kadarıyla orada RTX 3000 serisinden kart modelleri kullanılıyordu buna ek olarak 1 saat oynama süresi sunuyor fakat sunucu uzak olduğu için kalite sorunları oluşabiliyor.

Dolandırıldık yani?
evet kendiniz vpn açıp 2 dakika da hesap açabilirdiniz

Şimdi bizde GAME+ yani Türkiye sunucuları var ve bunlarında bize sağladığı ekran kartları genelde ücretsizde GTX 1060 ve RTX 2080 kartlarıyla 30 dakikalık bir deneyim fakat foundersda yurt dışı serverlarından oynuyorsunuz ve bu yüzden sistemlerde farklı hatırladığım kadarıyla orada RTX 3000 serisinden kart modelleri kullanılıyordu buna ek olarak 1 saat oynama süresi sunuyor fakat sunucu uzak olduğu için kalite sorunları oluşabiliyor.

Evet kendiniz VPN açıp 2 dakika da hesap açabilirdiniz.

Üzüleyim mi seyineyim mi bilemedim, her neyse. Cihaza vb bir zarar gelmedi ve çekilişten kazanıp hiçbir şey yapılamayacak bir para idi neredeyse.

Yani, denebilir. Kaç liraya almıştınız ki?
20. (İki ekmek)

evet kendiniz vpn açıp 2 dakika da hesap açabilirdiniz
Global'de ücretsiz aboneliklerde artık 1060-2080 kartlar kullanılıyor sadece ücretli abonelik de 3060 kartlar mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı