GeForce NOW Sıra Nasıl Azaltılır?

ahmet14258

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GeForce NOW yükledim. VPN4test ile bit ülkeye bağlanıyordum. Sabah sıra bekletmeden giriyordu. Şimdi giriyorum. 500 kişi var. Çözümü var mı? Oyun Warframe.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    66,8 KB · Görüntüleme: 101
Son düzenleyen: Moderatör:
Var. Üye olabilirsin.

Nerede yaşadığını bilmiyorum, neden TR serverini kullanmıyorsun ? Ücretsiz versiyonu kullanıyorsun anladığım kadarıyla. Ayriyetten TR'de yaşayıp oraya bağlanıyorsan Pingten zaten görüntü bol bol pikselleşecek.

Nerede yaşadığını bilmiyorum, neden TR serverini kullanmıyorsun ? Ücretsiz versiyonu kullanıyorsun anladığım kadarıyla. Ayriyetten TR'de yaşayıp oraya bağlanıyorsan Pingten zaten görüntü bol bol pikselleşecek.
TR sunucularındaki ücretsiz süre 30 dakika. Yabancı sunucularda 1 saat. Muhtemelen o yüzden. Ayrıca pikselleşme Avrupa sunucularında yaşamadım.

Nerede yaşadığını bilmiyorum, neden TR serverini kullanmıyorsun ? Ücretsiz versiyonu kullanıyorsun anladığım kadarıyla. Ayriyetten TR'de yaşayıp oraya bağlanıyorsan Ping'ten zaten görüntü bol bol pikselleşecek.
Yok knk çok etki etmiyor o. Vpn ile bağlanıp oyun açıldığında vpn kapatılabiliniyor. Ama çok da etik ve mantıklı değil.

Şu aralar Avrupa da çoğu ülke kış tatilinde olduğu için yoğunluk çok ve akşam, haftasonu olması da bunda etkili. US baglanabilirsin, orada şuan sabahın körü olduğu için 150-200 arası olur

Hepinize teşekkürler önerdiğiniz bir ülke ve VPN var mı?
Windscripe,
Eger sabahlari falan oynayacaksan 5-10 dakika(TR ve Avrupa server), öğlenleri 10-15 dk (avrupa server), ikindi 10-15 dk (US server), aksam ve gece 15-20 dakika (US server) da beklersin. Aksam dan sonra 30-40a kadar da cikabilir (US server da).

Yeni konular

Geri
Yukarı