GeForce Now siyah ekran hatası

master3492

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar konu başlığında ki sorunum devam ediyor. Sorunumu Video ile gösterdim. Video içerisinde sistem özeliklerimi gösterdim. Bütün sürücülerim günceldir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geforce now da oturumu kapat ve yeniden oturum aç. Bu şekilde dener misin?

Maalesef işe yaramadı.
Dili İngilizceye almak gibi bir yol okumuştum. Denemekten bir şey kaybetmezsin.

İşe yaramadı.
Sorunumu çözmüş bulunuyorum. Uyumluluk Windows 8 yapınca düzeldi. Ayrıca sanal kart ile üyelik de aldım 90 gün bedava. Yardımcı olmaya çalışan herkes teşşekkür ediyorum. İyi ki varsınız

Son düzenleme:
Siz win 8 yaparak çözmüşsünüz fakat tüm versiyonları denememe rağmen çözülmedi. Yükleme ekranı geliyor bende sonra tüm ekran siyah oluyor ve anasayfa ya geri geliyor.Destek olur musunuz.?

Siz win 8 yaparak çözmüşsünüz fakat tüm versiyonları denememe rağmen çözülmedi. Yükleme ekranı geliyor bende sonra tüm ekran siyah oluyor ve anasayfa ya geri geliyor.Destek olur musunuz.?
Önce dili İngilizce yapın sonra GeForce Now'ı silip tekrardan yükleyin. Bu yöntem işe yarayabilir.

Bu yöntemi android sistemler için diye okuyorum her yerde denemekte fayda var.
Maalesef aynı problem devam ediyor. PC İngilizce dile çevirdim tekrar yükledim aynı hataya devam ediyor.
Çözen yok mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüldü

Son düzenleme:
Bu yöntemi android sistemler için diye okuyorum her yerde denemekte fayda var.
Maalesef aynı problem devam ediyor. PC İngilizce dile çevirdim tekrar yükledim aynı hataya devam ediyor.
Çözen yok mu?

Çözüldü
Nasıl çözdünüz hocam paylaşır mısınız

Öncelikle merhabalar konu başlığında ki sorunum devam ediyor. Sorunumu Video ile gösterdim. Video içerisinde sistem özeliklerimi gösterdim. Bütün sürücülerim günceldir.

Öncelikle selamlar aynı hatayı bizzat şu an da ben yaşıyorum ve hala bir çözümünü bulamadım tıpatıp aynısı başlatıcıda öyle siyah bir şekilde oyun duruyor açılmıyor Steam hesabımı falan isteme yerine gelmiyor yardımcı olabilir misiniz?

Geri
Yukarı