GeForce Now siyah ekranda kalıyor

SorryImsoBussy

Hectopat
Selam,

GeForce Now hizmetinin nimetlerinden bende faydalanmak istedim fakat denemek için yüklediğimde aşağıdaki gibi bir hata aldım. Hata da sayılmaz ama beklememe rağmen herhangi bir görüntü gelmiyor.

GeForce Now'ı masaüstünden başlatınca böyle oluyor. İlk defa çalıştırıyorum. Daha önce hiç denememiştim.
Bilgisayar özelliklerimi de aşağıda yazıyorum.

I. Sistemi: Windows 10 Pro 64 Bit.
Işlemci: 2cpus ( dcdiag.exe'de ismi yok sadece bu yazıyor)
Bellek: 3072 MB.
DX12.
Ekran kartı: ATI Radeon HD 4300/4500 series 2 GB.

Internet hızım 100 Mbps VDSL (kablolu bağlantı ile 92 Mbps almaktayım)

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet ve bilgisayar ile bir sıkıntı yok bende de aynı hata vardı çözmeye çalıştım çözemedim sil yükle yapmak zorunda kaldım düzelmişti.

İnternet ve bilgisayar ile bir sıkıntı yok bende de aynı hata vardı çözmeye çalıştım çözemedim sil yükle yapmak zorunda kaldım düzelmişti.

Düzelmedi.
Sildim yükledim tekrar.
PC reset bile attım hala siyah bir ekran var.
Şimdi bir şey fark ettim. Ekran hala ilk mesajdaki gibi fakat Tab ve enter tuşları çalışıyor. Birkaç kez Tab basıp enter tuşuna basınca klavyeden beni GeForce Now kullanım koşullarına iletiyor. Sanırım görüntü olmamasına rağmen aslında sayfa yükleniyor. Sorunu nasıl çözerim?

EDIT:
Sorun çözüldü:

1. GeForce Now masaüstü kısayoluna sağ tık > dosya konumunu aç diyoruz.
  2. GeForceNOW.json isimli dosyaya sağ tıklayıp salt okunur işaretliyse bu tiki kaldırıyoruz ve uygula sonrasında Kaydet'e tıklayıp çıkıyoruz.
  3. GeForceNOW.json dosyasını notpad - not defteri de olur -açıyoruz.
  4. En üstte "nv-gfn-accelerator=DX11" yazacak, onu "nv-gfn-accelerator=DX9" olarak değiştiriyoruz.
  5. 4. satırda "nv-Custom-Black-window=true" yazacak, onu "nv-Custom-Black-window=false" olarak değiştiriyoruz.
  6. Dosyayı normal olarak kaydediyoruz (CTRL+s).
  7. GeForceNOW.json dosyasına sağ tıklayıp özellikler'e tıklıyoruz.
  8. Salt Okunur'u işaretleyip uygula ve sonrasında kaydet diyoruz.
  9. GeForceNOW.json dosyasının üstünde yer alan uygulama dosyasına sağ tıklayıp gönder>masaüstü(kısayol oluştur) tıklıyoruz.
  10. Masaüstünde bulunan eski kısayolu silip yeni oluşturduğumuz kısayoldan GeForce NOW'ı kullanabiliriz.

Siyah ekran ile karşılaşmayacaksınız.

Son düzenleme:
Düzelmedi.
Sildim yükledim tekrar.
PC reset bile attım hala siyah bir ekran var.
Şimdi bir şey fark ettim. Ekran hala ilk mesajdaki gibi fakat Tab ve enter tuşları çalışıyor. Birkaç kez Tab basıp enter tuşuna basınca klavyeden beni GeForce Now kullanım koşullarına iletiyor. Sanırım görüntü olmamasına rağmen aslında sayfa yükleniyor. Sorunu nasıl çözerim?

EDIT:
Sorun çözüldü:

1. GeForce Now masaüstü kısayoluna sağ tık > dosya konumunu aç diyoruz.
  2. GeForceNOW.json isimli dosyaya sağ tıklayıp salt okunur işaretliyse bu tiki kaldırıyoruz ve uygula sonrasında Kaydet'e tıklayıp çıkıyoruz.
  3. GeForceNOW.json dosyasını notpad - not defteri de olur -açıyoruz.
  4. En üstte "nv-gfn-accelerator=DX11" yazacak, onu "nv-gfn-accelerator=DX9" olarak değiştiriyoruz.
  5. 4. satırda "nv-Custom-Black-window=true" yazacak, onu "nv-Custom-Black-window=false" olarak değiştiriyoruz.
  6. Dosyayı normal olarak kaydediyoruz (CTRL+s).
  7. GeForceNOW.json dosyasına sağ tıklayıp özellikler'e tıklıyoruz.
  8. Salt Okunur'u işaretleyip uygula ve sonrasında kaydet diyoruz.
  9. GeForceNOW.json dosyasının üstünde yer alan uygulama dosyasına sağ tıklayıp gönder>masaüstü(kısayol oluştur) tıklıyoruz.
  10. Masaüstünde bulunan eski kısayolu silip yeni oluşturduğumuz kısayoldan GeForce NOW'ı kullanabiliriz.

Siyah ekran ile karşılaşmayacaksınız.
Ya bak knk bazı kahramanlar vardır ama pelerine gerekduymaz ha işte o sensin

Yeni konular

Geri
Yukarı