GeForce Now/Turkcell Game+ enkazı

Yazınızın bu kısmına katılmıyorum, her şehirde aynı sonuçları vermiyor. Hatta semtten semte bile sonuçlar farklılık gösteriyor.
Orası öyle, o düşünülürse hiçbir operatöre iyi diyemeyiz. Ama İzmir´de 6 farklı konumda, Konya´da birçok farklı konumda ki bazı yerlerde diğer 2 operatörde sinyal alamadım, ve bu iki şehir arası yolculukta geçilen yerlerde Turkcell´de sadece 1 kez 6 dakika süren bir sinyal kesintisi hariç hiçbir şey yaşamadım.
Bu arada kibar yanıtınız için teşekkürler :)

Üstte bazı arkadaşların belirttiği gibi çözüm ya internet kafe ya da diğer streaming servisleri olabilir. Fakat rekabetçi oyun oynayanlar için tek çare internet kafe.
RTX 2060+9400F+240Hz Zowie 27”+Razer Set+Cloud 2 sistemde oynuyordum 3.5TL saatlik. Gayet güzel ve zevkliydi, ders çalıştığım için bu aralar gitmiyorum ama internet kafe adamdır.

NVIDIA'nın attığı Tweet'e göre sunucular Ankara'da. Ben de Ankara'da yaşıyorum. GeForce Now üzerinden ping testi yapamıyorum, illa üyelik almamı istiyor. Speedtest üzerinden ping testi yaptığımda ise TT, Göknet gibi yerlerin sunucularında maksimum 5 ms ping alırken Turkcell'in Ankara sunucusunda 50 ms ping alıyorum. Umarım GeForce Now'da da ping bu derece yüksek değildir. Yoksa hem bu fiyatla hem de bu pingle kullanılacak bir tarafı yok.

50ya6g.jpg

Neresiymiş orası ya? Kırıkkale'nin en iyi internet kafesinde o kadar kötü kulaklıklar falan var ki anlatamam. Ama fiyatı 5 TL.
Manisa’dayım. saat fiyatı 4TL fakat üyelik açınca 3.5TL.
Ayrıca gamer koltuğu da var :)

Ertesi gün, yani bugün gece sularında ben dahil GeForce Now üyelerinin Founder tarifelerini ne zaman bitecekse bitsin, ne kadar uzun süreli alındıysa alınsın para iadesi yapılmadan GeForce Now by Game+’a yönlendirileceğimizi söylediler.

Para iadesi yapacaklar.
NVIDIA'nın attığı Tweet'e göre sunucular Ankara'da. Ben de Ankara'da yaşıyorum. GeForce Now üzerinden ping testi yapamıyorum, illa üyelik almamı istiyor. Speedtest üzerinden ping testi yaptığımda ise TT, Göknet gibi yerlerin sunucularında maksimum 5 ms ping alırken Turkcell'in Ankara sunucusunda 50 ms ping alıyorum. Umarım GeForce Now'da da ping bu derece yüksek değildir. Yoksa hem bu fiyatla hem de bu pingle kullanılacak bir tarafı yok.

Eki Görüntüle 913465

Test için üyelik almanıza gerek yok?

Benim 6 aylik hesabida iptal ettiler para iadesi olucakmiş ama genede kötü oldu bu.

Geri
Yukarı