GeForce Now üyelik iptal etme

Neoreality

Hectopat
Herkesin bildiği gibi geçtiğimiz günlerde GeForce Now ülkemize geldi bende 100Mbps dowload 6Mbps upload olan internetimle 9 yıllık laptopumla test etmeye karar verdim ve evet oyunlar gayet güzel ve hiç gecikme sıkıntısı olmadan çalışıyorlar ancak bir sıkıntı var ben bundan sıkıldığım zaman üyeliğimi nasıl iptal edeceğim ödeme ayarlarını ve plan değiştirmeyi bir türlü bulamadım yardım edebilirseniz sevinirim.

Bu siteden geforce now üyeliği iptal edilebilir mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-02-14-20-12-03-40.png
    Screenshot_2020-02-14-20-12-03-40.png
    31,4 KB · Görüntüleme: 298
Hayır, O ayar Nvidia haber e-postalarından çıkmanızı sağlıyor. @olcayy_10
Bu arada Adguard varken, Adblock plus kullanmanıza gerek yok. İki uzantı da temel filtreleri kullanır. Adguard daha fazla filtre sunduğundan, tek başına yeterlidir. @mehmetz4193

Bende 90 günlük ücretsiz ücretli üyeliği kullanıyordum fakat internetimin kötü olmasından dolayı bugün iptal ettim. GeForce Now üyelik iptali hakkında aşağıda ki videoya bakabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı