GeForce NOW zamlandı

Mehmet46362

Femtopat
Daha fazla  
GeForce NOW zammı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Screenshot_20230917_100841_Instagram.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'deki hizmetin kalitesiz olduğunu duyuyorum oradan buradan. Bence insanların sabredip kendine güzel bir PC toplaması en mantıklısı, Geforce Now ilk çıktığında da düşüncem aynı şekildeydi.

@pidee bilgi yanlış, GTX 1060 veriyor da gene de iyi kart değil ve GeForce NOW'un Global fiyatla pek farkı kalmadı hatta sanırım daha pahalıya alıyoruz. Bu sisteme para yedirmektense taksitli sistem almanız, daha iyi olacaktır.

@pidee bilgi yanlış, GTX 1060 veriyor da gene de iyi kart değil ve GeForce NOW'un Global fiyatla pek farkı kalmadı hatta sanırım daha pahalıya alıyoruz. Bu sisteme para yedirmektense taksitli sistem almanız, daha iyi olacaktır.
50 ile 60 karıştırmışım düzeltiyorum. (şahsen yine de yeterli değil)

@pidee yeterli değil tabii de şimdi çıkıp yanlış bilgi demesinler diye düzeltiyorum. GTX 1060 diye kart mı kaldı ya? Yıllar öncesinin kartı, her ne kadar günümüz oyunlarında iş görse de 2-3 sene sonra tam anlamıyla yetersiz kalacak. Yabancılara cillop gibi sistem veriyorlar, bize gelince de GTX 1060 ve RTX 2000 serisinden kartlar veriliyor.

PC'de windscribe vpn hem uygulama hem tarayıcı eklentisini indirip Almanya sunucularına bağlandıktan sonra sıfırdan geforce now hesabı açarsanız ücretsiz şekilde global sunucularda oynayabilirsiniz. Gündüz EU Central sunucuları akşam ise West sunucuları az sıra bekletiyor. 1 saatlik oturum ancak burada parayla aldığınız hizmetten daha iyisini alırsınız.
Ayrıca yeni hesapların ilk oturumunda sıra bekletmiyor ve RTX sistem veriyor.

Geri
Yukarı