GeForce NOW'a VPN ile nasıl girilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EmirhanTR

Hectopat
Daha fazla  
GeForce NOW VPN ile kullanmak istiyorum. Nasıl yapacağımı hangi VPN'i indireceğimi bilmiyorum. Bana yardımcı olabilecek var mı?

Tunnelbear VPN indir ardından GeForce NOW'u aç ve oyuna gir sıra bitince VPN'yi kapa ve oyununu oyna.

GeForce NOW'a VPN ile girmek istemenin sebebi nedir acaba? Zaten Türkiye'de sunucusu olan bir hizmet. VPN ile performansı düşürürsün iyice.

Daha az sıra. Avrupalılar biz fakir türkler gibi saldırmıyor o hizmete.

GeForce NOW'a VPN ile girmek istemenin sebebi nedir acaba? Zaten Türkiye'de sunucusu olan bir hizmet. VPN ile performansı düşürürsün iyice.

Türkiye sunucularından bi' habersiniz sanırım. Millet GTX1060 ile 20 FPS oyun oynuyor. Ayrıca Avrupa'da deneme süresi 1 saat ve çok az sıra oluyor.

Son düzenleme:
GeForce Now’a VPN ile girmek istemenin sebebi nedir acaba? Zaten Türkiye’de sunucusu olan bir hizmet. VPN ile performansı düşürürsün iyice.
Avrupa sunucusuna bağlandıktan sonra vpnyi kesince Türkiye'den çok daha iyi oluyor.

GeForce NOW VPN ile kullanmak istiyorum. Nasıl yapacağımı hangi VPN'i indireceğimi bilmiyorum. Bana yardımcı olabilecek var mı?
Protonla bağlan oyuna girince vpn kes tamamdır.

Premium sürümde RTX 2080 veriyordu bana hep gameplus. Bedava sürümü GTX 1060 ise onu bilemiyorum.

Oynadığınız oyuna göre, oyuna girdiğiniz zamana göre verdiği sistem değişiklik gösteriyor. Starfield ilk geldiğinde 1060 ile 720P'de bile 30 FPS alamıyordu insanlar.

Premium sürümde RTX 2080 veriyordu bana hep gameplus. Bedava sürümü GTX 1060 ise onu bilemiyorum.
Zamanında Premium alıp Fortnite girmiştim yine 1060 verdiği için ayarları yükseğe dahi çekemedim. "Ben High/Ultra oynayamayacaksam ne anladım ki bu işten şimdi?" diyesi geliyor insanın.

Eskiden mecbur kullanıyordum bu şekilde, şu an ise 1060'dan güçlü, 2080'den güçsüz PC'ye geçtim :')

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı