GeForce NOW'a VPN ile nasıl girilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hata veriyor.
Bu arada Windows 8.1 kullanıyorum.

Proton olmazsa windscribe da güzel bir VPN. Hem ülke seçebiliyorsunuz diye hatırlıyorum.

1701368523486.png

Para verdiğin bir sistemde sıra beklediğin gerçeğini değiştirmiyor bu. Türkiye'deki GFN'ın savunulacak hiçbir tarafı yok ama neyse.
Arkadaşım ne dediğimi anlamıyor musun? Okumuyor musun yoksa anlamamak için özel çaba mı gösteriyorsun? 3 ay oldu MacBook alalı. 3 aydır da GFN kullanıcısıyım. 1-2 kere denk geldi sıralar o da haftasonu akşam saatleriydi. Ankara sunucusu sorunsuzdu ancak İstanbul sunucusu yaklaşık 1 dakika sıra bekletmişti o kadar. Onu da normal karşıladım çünkü TR burası. Altyapı kötü ve GFN maalesef rezalet bir şirketin elinde. Ama 1-2 dakikalık sıra beklemek 3 ayda 1 başıma gelecekse bunu sorun etmem şahsen. Bilinçli kullanıcıyım çünkü.

GFN’den hayvan gibi memnunum. Linç edeceksiniz biliyorum istediğiniz kadar “Beğenmedim” atabilirsiniz ama aylardır müthiş zevkli, harika görüntü kalitesi ve hiç rahatsız edici olmayan gecikme oranlarıyla oyun oynuyorum. AAA oyunlar üstelik. Yıllık kampanyadan da yararlandım.

Hocam oynadığınız oyuna bağlı. Özellikle Fortnite veya CS gibi sık oynanan şeyler giriyorsanız muhtemelen 1060 yazısını bol bol göreceksiniz.
Fortnite ve CS oynamıyorum o yüzden bilemiyorum. Ama ikisi de 1060’da 20 fps verecek oyunlar değil. Biraz abartıyorsunuz gibi geliyor. Gidip de CS’ye RTX ekran kartı vermesinler zaten kaynak israfı olur. 60 fps oyun oynuyorsun altı üstü isterse 4090 versin.

Arkadaşım ne dediğimi anlamıyor musun? Okumuyor musun yoksa anlamamak için özel çaba mı gösteriyorsun? 3 ay oldu MacBook alalı. 3 aydır da GFN kullanıcısıyım. 1-2 kere denk geldi sıralar o da hafta sonu akşam saatleriydi. Ankara sunucusu sorunsuzdu ancak İstanbul sunucusu yaklaşık 1 dakika sıra bekletmişti o kadar. Onu da normal karşıladım çünkü TR burası. Altyapı kötü ve GFN maalesef rezalet bir şirketin elinde. Ama 1-2 dakikalık sıra beklemek 3 ayda 1 başıma gelecekse bunu sorun etmem şahsen. Bilinçli kullanıcıyım çünkü.

GFN'den hayvan gibi memnunum. Linç edeceksiniz biliyorum istediğiniz kadar “Beğenmedim” atabilirsiniz ama aylardır müthiş zevkli, harika görüntü kalitesi ve hiç rahatsız edici olmayan gecikme oranlarıyla oyun oynuyorum. AAA oyunlar üstelik. Yıllık kampanyadan da yararlandım.

Bu çöp sisteme para kazandırmayı devam edebilirsiniz o halde. İyi Sosyaller size.

Fortnite ve CS oynamıyorum o yüzden bilemiyorum. Ama ikisi de 1060'da 20 FPS verecek oyunlar değil. Biraz abartıyorsunuz gibi geliyor. Gidip de CS'ye RTX ekran kartı vermesinler zaten kaynak israfı olur. 60 FPS oyun oynuyorsun altı üstü isterse 4090 versin.

Aynen bu kafayla devam ya. Adamlar Avrupa'da minimum 2080 alsın sen kaynak israfı de. Mükemmel.

VPN'e giriş yapmam mı lazım.

Aylardır en ama en yoğun zamanda beklediğim sıra 1-2 dakikayı geçmedi. Sıra su gibi akarak azalıyor premium sahibiysen. Bedava sürümde 10 kişilik sırayı 15 dakika bekleyebiliyorsun.
Sonuç olarak EU sunucuları yine daha iyi anlamına geliyor bu. GeForce NOW yanlış hatırlamıyorsam 2020'nin Mart-Nisan ayları gibi bir zamanda resmi olarak yayınlanmıştı. Hatta sırf hatıra olsun diye GeForce NOW'ın o yıllardaki uygulamasının dosyaları bile var bende :)

1701368913975.png

Ben de o zamanlardan beri servisi bu yılın başına kadar neredeyse her gün kullandım. Zira bahsettiğim zaman çizgisinde elimde 6. Nesil i5'den fazlası yoktu :D

Ancak Cyberpunk 2077 çıkana kadar hiçbir şekilde sırayla karşılaşmadım. Cyberpunk çıktığı zamansa yaklaşık 1-2 hafta boyu birkaç kişi sıra bekledim. Ki bu bile muhtemelen 2 dakikadan daha kısadır.

Sistem özellikleri olarak da Avrupa tarafı nispeten daha iyi. GAME+'da Fortnite açarken 1060'dan başka bir GPU gördüğümü hatırlamıyorum bile.
Fortnite ve CS oynamıyorum o yüzden bilemiyorum. Ama ikisi de 1060’da 20 fps verecek oyunlar değil. Biraz abartıyorsunuz gibi geliyor. Gidip de CS’ye RTX ekran kartı vermesinler zaten kaynak israfı olur. 60 fps oyun oynuyorsun altı üstü isterse 4090 versin.
Belki CS 20 FPS vermez ancak Fortnite çok da güzel 20 FPS verir yüksek ayarlarda.

VPN'e giriş yapmam mı lazım.
Evet.

Bu çöp sisteme para kazandırmayı devam edebilirsiniz o halde. İyi Sosyaller size.

Aynen bu kafayla devam ya. Adamlar Avrupa'da minimum 2080 alsın sen kaynak israfı de. Mükemmel.
Memnun olduğum platforma seve seve para kazandırmaya devam edeceğim. Bence sizlerin de psikolojilerinizi ve beklentilerinizi gözden geçirmenizde fayda var beni linçleyen herkese söylüyorum bunu.

Sana RTX 4090 verse ne olacak? 🤣 yine CS’de 1080p 60 fps oyun oynayacaksın 50 mbit internetinle.

İndirdim kurdum giriş yaptım. GeForce NOW'a girerken ne yapmam lazım şimdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı