Çözüldü GeForce NOW'da Black Desert'a nasıl giriş yapacağım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Enes_Tiryaki

Hectopat
Yer
Üsküdar/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sadece kayıt olma ekranı var giriş ekranı yok, nasıl giriş yapacağım?

1647631922005.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
2. mailim ile yeni hesap oluşturdum ama bu sefer de çıkış yapılmıyor hesaptan, sadece GeForce NOW'da mı böyle diye normal Client'ini indirip denedim ve orada çıkış yapabiliyorum veya normal giriş te yapabiliyorum ama GeForce NOW'da böyle kalıyor, belki daha sonradan düzeltme yolunu bulurum şu anlık 2. maille oynayacağım.

Steam'den dün aldım, hesabı oyunu aldıktan sonra sitede oluşturup giriş yapmıştım ama sonradan böyle ekran çıkınca kaldım öyle.
O ekrandan kayıt olman gerekiyor steam'den aç o ekrandan kayıt ol artık o hesaba bağlanacak steam. Farklı bir hesapla giremezsin steam'e özel oluyor o.
Rastgele bir hesap oluşturup giriş yaptıktan sonra hesabı hatırla tikine basmadan giriş yap sonra çık kendi hesabını yaz. Böyle olabilir diye düşünüyorum.

2. mailim ile yeni hesap oluşturdum ama bu sefer de çıkış yapılmıyor hesaptan, sadece GeForce NOW'da mı böyle diye normal Client'ini indirip denedim ve orada çıkış yapabiliyorum veya normal giriş te yapabiliyorum ama GeForce NOW'da böyle kalıyor, belki daha sonradan düzeltme yolunu bulurum şu anlık 2. maille oynayacağım.
Hesabın Steam'den ayrı mı? Steam'den yeni mi aldın?

Steam'den dün aldım, hesabı oyunu aldıktan sonra sitede oluşturup giriş yapmıştım ama sonradan böyle ekran çıkınca kaldım öyle.

O ekrandan kayıt olman gerekiyor steam'den aç o ekrandan kayıt ol artık o hesaba bağlanacak steam. Farklı bir hesapla giremezsin steam'e özel oluyor o.

Çözüm
O ekrandan kayıt olman gerekiyor Steam'den aç o ekrandan kayıt ol artık o hesaba bağlanacak Steam. Farklı bir hesapla giremezsin Steam'e özel oluyor o.

GeForce NOW'da Steam'den açıp 2. maille kayıt oldum onla oynarım artık, 1. maille daha önceden siteden kayıt olmuştum, böyle ekran çıktığını bilsem kayıt olmazdım siteden.

Yeni konular

Geri
Yukarı