GeForce NOW'da paket kaybı

RestalFox

Kilopat
Daha fazla  
İnternetim 30 Mbps pingim 6 ms fakat GeForce NOW da paket kaybı sorunu çok yaşıyorum oyunda gecikme sorunu yok ama yırtılmalar ve buzlanmalar renk değişimleri oluyor kısaca görüntü bozuluyor. Anlamadım neden böyle oluyor?

Not: CS:GO'da 30-40 ms alıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    24,6 KB · Görüntüleme: 62
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    30,6 KB · Görüntüleme: 64
İnternetim 30 Mbps pingim 6 ms fakat GeForce NOW da paket kaybı sorunu çok yaşıyorum oyunda gecikme sorunu yok ama yırtılmalar ve buzlanmalar renk değişimleri oluyor kısaca görüntü bozuluyor. Anlamadım neden böyle oluyor?

Kablo ile mi bağlanıyorsun internete yoksa Wi-Fi üzeri mi? Wi-Fi üzeri ise 5GHz'den bağlanman lazım.

Hocam GFN yanlış ölçüyor galiba takmayın pek bir de ayarları atar mısınız?
50mbps internetim var bende de önerilmez diyor.

Hocam GFN yanlış ölçüyor galiba takmayın pek bir de ayarları atar mısınız?
50Mbps internetim var bende de önerilmez diyor.

Ayar derken GeForce NOW diyorsan dengelide zaten pek bir farkı olmuyor ağ testinde onun. Bir de senin değerler nasıl ve oyunda deneyimin nasıl bozulma renk değişimi buzlanma vs oluyor mu?

Ayar derken GeForce NOW diyorsan dengelide zaten pek bir farkı olmuyor ağ testinde onun. Bir de senin değerler nasıl ve oyunda deneyimin nasıl bozulma renk değişimi buzlanma vs oluyor
Sadece 1 kere yaşadım oda pek sıkıntı yaratmadı önceden internetim 27 mbps download alıyordu. Kendi ayarlarımı yapınca rahatlamıştım o ayarlar olmasaydı 480p gibi oynuyordum.

Eve geçince videosunu bulup atarım isterseniz ama açıklayayım. Özel kısmına gelip maks bit hızını falan ayarlamıştım çözünürlük 1366x768 yapıyordum.
Eve geçince videosunu bulup atarım isterseniz ama açıklayayım. Özel kısmına gelip maks bit hızını falan ayarlamıştım çözünürlük 1366x768 yapıyordum.
20'ye çekmiştim rahattım ama sizin interneti bilemem.

20'ye çekmiştim rahattım ama sizin interneti bilemem.
Yarış moduna alıp başlattım bakalım ne olacak evet o videoyu atarsan belki yardımcı olur bana

Birde ben bu GAME+ nasıl iletişime geçerim hiçbir yerde ne e posta ne numaraları var sanki dolandırıcı bir şirket gibi tuhaf

Yarış moduna alıp başlattım bakalım ne olacak evet o videoyu atarsan belki yardımcı olur bana

Birde ben bu GAME+ nasıl iletişime geçerim hiçbir yerde ne e posta ne numaraları var sanki dolandırıcı bir şirket gibi tuhaf
Vallahi ben bayadır aboneyim internetim değiştikten sonra bir kere sıkıntı yaşadım dediğim gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı