GeForce NOW'ın Beklendiği gibi çıkmaması

GeForce Now'un geribildirimlerin dikkate alınması ve oyun kütüphanesinin genişletilmesi durumunda hesaplı bir alternatif olabileceğini düşünüyorum ancak şu anki haliyle tekli, hikayeli oyunlar oynayan birisi için dahi tatmin edici olmaktan uzak bir servis bana göre.

Aslında paypal olmadan da VPN ile PS Now kullanılabilir deneyeceğim olursa rehber diye konu açarım.
Hayır, alınmıyor. İnternetten araştırdım. Bir sürü yol denedim.
Sadece amazon.com adresinden dijital kod veya yabancı kredi veya banka kartı kullanmanız gerek.
En azından şu anlık bir yol yok. :)

Amazon.com adresinde satılan Playstation Now'ın 1 haftalık üyeliği bile 10 dolar yani 75 TL.

Tamam da adam sana masaüstünü veriyor. Orada torrent indiremez miyiz? Yoksa sürekli oriijnal mi almak zorundayız? Korsan indirme yöntemi olabilir, çünkü adamlar sana direkt masaüstünü veriyor. İstediğin programı yüklüyorsun.
Korsan indirmene izin veren bir cloud sistem var ama söylersem ceza yer miyim diye merak ediyorum.

Tamam da adam sana masaüstünü veriyor. Orada torrent indiremez miyiz? Yoksa sürekli oriijnal mi almak zorundayız? Korsan indirme yöntemi olabilir, çünkü adamlar sana direkt masaüstünü veriyor. İstediğin programı yüklüyorsun.
İndiremezsin. Shadow Cloud yetkilileri sürekli kontrol ediyor, önlemler alıyor. Eğer görürlerse banlarlar.

Geri
Yukarı