GeForce NOW'ın Türkiye hizmeti nasıl?

brkyozell

Kilopat
En son üyeliğimi iptal ettirdiğimde paralı üyelikler bile inanılmaz fazla sıra bekliyordu. Şu an Türkiye sunucularının durumu nasıl, eskisi gibi sıra var mı?

Ocaktan beri üyelik kullanıyorum memnunum sıralar sadece akşamları oluyor 22:00'den sonra oda 5 dk da bitiyor benim için sorun olmuyor sıra beklerken video izliyorum veya şarkı dinliyorum.

Hocam peki öyle düşününce de aklıma şu geliyor: Avrupa üyeliği normal üyelikten sadece 60₺ pahalı, en azından bugünün kuruyla. Bu farka değer mi?

Hocam peki öyle düşününce de aklıma şu geliyor: Avrupa üyeliği normal üyelikten sadece 60₺ pahalı, en azından bugünün kuruyla. Bu farka değer mi?
Hocam korkmayın alın bence öyle fazla sıra beklemiyorsunuz 2-3 dk maks 6-7 dk.
TR Central da oynuyorum orda daha az sıra oluyor TR Westte ise daha fazla sıra oluyor.

Hmm, West'te sıra olması kötüymüş. Yurtdışı nasıldır? Bu arada paketler sayfasında 1 aylık paket göremiyorum, neden? Normalde zaten 6 aylık alacaktım ama 1 aylık paketin kaldırılması hafiften şüphelendirdi.

Hmm, West'te sıra olması kötüymüş. Yurt dışı nasıldır? Bu arada paketler sayfasında 1 aylık paket göremiyorum, neden? Normalde zaten 6 aylık alacaktım ama 1 aylık paketin kaldırılması hafiften şüphelendirdi.

Yurt dışı hakkında bilgim yok. Eğer 1 aylık üyelik alacaksanız en ucuz buradan alabilirsiniz.

Geri
Yukarı