GeForce NOW'ın Türkiye'de berbat olması

Sonuç: C

Upload kısmını görmek yeterli;

1650643522696.png

1650654731309.png

Çok tuhaf, farklı bir hesap açtım, ücretsiz abonelikle Ultra ayarda 60FPS gayet güzel görüntü kalitesiyle Cyberpunk 2077'i oynayabiliyorum.
1650654731309.png

Çok tuhaf, farklı bir hesap açtım, ücretsiz abonelikle Ultra ayarda 60FPS gayet güzel görüntü kalitesiyle Cyberpunk 2077'i oynayabiliyorum.
Güncelleme.
Farklı bir hesapla tekrardan abone oldum, ne FPS sorunları ne de çözünürlük sorunları var.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1367563

Güncelleme.
Farklı bir hesapla tekrardan abone oldum, ne FPS sorunları ne de çözünürlük sorunları var.
Hocam acaba GeforceNow ücretsiz denenebiliyor mu ? CS 1.6 dışında 60 FPS oyun keyfi yaşamak istiyorum artık.

Keşke rezalet olan tek şey, sadece sizin anlattıklarınız ile sınırlı olsaydı ancak öyle değil. Ben VPN kurup, Amerikan Nvidia GeForce Now bedava paket ile deneyim dedim. Türkiye'deki GeForce Now aşırı kısıtlanmış. Örneğin Türkiye'deki GeForce Now'da oturum süresi 30 Dakika ile sınırlı iken, Amerikadaki 1 saate kadar uzanabiliyor. Ayrıca, istediğiniz oyunu başkalarının sırasını beklemeksizin oynayabiliyorsunuz. Anında tıklar tıklamaz giriyor... Türkiye'de de aynısını istiyoruz. Bu böyle olmaz... Amerikadaki GeForce Now'da zaten belirli kurallar konmuş, Türkiye'de de öyle yapsınlar.

Nvidia GeForce Now için Amerika'daki sistemin aynısını istiyoruz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı