Geleceğimden kaygılıyım

Isınma sorunu olarak 200 liralık soğutucular işini görür. SSD de canavar gibi yapar. RAM portu kırıldıysa iş zor. Laptop modeli ne? Ona göre cevap yazalım.

Sony Vaio bir şey bir şeydi unuttum aşırı eski ama
Ailene yazılım öğrenmek istediğini ve az öğrenmeye başlarken, bilgisayar bozulduğu için öğrenemediğini ve bu yüzden bilgisayara ihtiyacın olduğunu söylemeyi deneyebilirsinz.
2 yıldır söylüyorum umursamıyorlar

Ailene yazılım öğrenmek istediğini ve az öğrenmeye başlarken, bilgisayar bozulduğu için öğrenemediğini ve bu yüzden bilgisayara ihtiyacın olduğunu söylemeyi deneyebilirsinz.
Hocam çoğu aileler yazılımı bir iş olarak görmüyorlar. Çocuğumuz tıp okusun eskiden bilgisayar mı vardı, internet mi vardı diyorlar hep maalesef.

Sony Vaio bir şey bir şeydi unuttum aşırı eski ama
Kaç yıllık ?

Eşit ağırlık zor bir bölüm 11 ve 12.sınıflar için dil bölümü seçip en azından yurt dışına çıkma şansın olabilir orada iş imkanı bulabilirsin PC için endişelenme bende şu an 17 yıllık PC'den yazıyorum buraya.

Dil seçmeyi düşündüm kelimeleri biliyorum ama grammer bilmyorum diye sonra vazgeçtim esit ağırlık secme amacim grafik tasarım okurum diye seçtim
Hocam çoğu aileler yazılımı bir iş olarak görmüyorlar. Çocuğumuz tıp okusun eskiden bilgisayar mı vardı, internet mi vardı diyorlar hep maalesef.

Kaç yıllık ?
2. El olarak aldık 2014 teknoloji var içinde i5 2. Nesil amd radeon 7400m ekran kartı (elran kartı gitti işte apu suan laptop hicbirsey yapilmiyor)

Dil seçmeyi düşündüm kelimeleri biliyorum ama grammer bilmyorum diye sonra vazgeçtim esit ağırlık secme amacim grafik tasarım okurum diye seçtim.

Olabilir ama sıkı sıkı derslerine çalışmalısın 11.sınıfta gerçi eşit ağırlıkta atama pek yok hep sayısalda var bizim eski sınıftan sayısal dersleri 5 10 olan oğrenciler hepsi sayısal seçti şu an çoğu Migros CarrefourSA gibi büyük yerlerde kasiyer dil okuyanların neredeyse hepsi Fransa Portekiz gibi ülkelere gittiler dil okumak en mantıklısıdır bence yapabilacağin kendine güvenebileceğin bir dal seç ve yürü emin ol kendinden.

Kanka eski deyip kenara atma. Benim PC Seninkinden çok daha eski. O sisteme güzel bir bakım yapmak lazım. Bir de güncellemek lazım.

Laptop yapılır ama chipset sıkıntı bir arıza şu an laptop ekran kartını tanımıyor bilinmeyen aygıt yazıyor islemciden güç alıyor sadece onunda 512MB VRAM var

Geri
Yukarı