Geleceğin insanları bu tarihe tiksintiyle bakacaklar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuda b
Bence olanaksız değil. Sıkı denetimle göz açtırmaması gerekiyor devletin. İnsanların da bilinçli olması lazım.

Hem sığırların ozon tabakasına etkisi mi ne denmişti. Kırmızı et az tüketilir bir şekilde dengesi tutturulsa sıkıntı olacağını sanmıyorum. Hem kırmızı et sadece ineklerden elde edilmiyor. Koyun, keçiden de elde ediliyor.
Konuda b
Bence olanaksız değil. Sıkı denetimle göz açtırmaması gerekiyor devletin. İnsanların da bilinçli olması lazım.

Hem sığırların ozon tabakasına etkisi mi ne denmişti. Kırmızı et az tüketilir bir şekilde dengesi tutturulsa sıkıntı olacağını sanmıyorum. Hem kırmızı et sadece ineklerden elde edilmiyor. Koyun, keçiden de elde ediliyor.

Bu yüzden yapay et vb. şeylerin yaygınlaşmasını istiyorum. Organik olarak yemememiz, doğayı rahat bırakmamız lazım. Şahsımca, ete vücudumuzun ihtiyacı olmasa vejetaryen olurum.

Allah onları bizler yiyelim diye yarattı. Onlara eziyet çektirelim diye değil. Bu videodakiler katıksız anladınız.

Kırmı etin bir sürü faydası vardır. Kırmızı etin faydaları ve zararları neler?
Bu arada Kreatin sadece kırmızı ette var. Düşünmenize yardımcı olur.

Kimse bir şeyi biz yiyelim diye yaratmadı.
Hocam sen hala bunlara laf yetiştirmeye mi çalışıyorsun? Bırak daha bir hayvanın yerine kendini koyamıyorlar seni nasıl anlamalarını bekliyorsun. Onlar yemek istedikleri için daima kendilerini haklı görecekler, onlarla uğraşarak zamanını boşa harcama.

Emin olun önümüzdeki yıllar çok daha kötü olacak, tiksintiyle değil hayranlıkla bakacaklar.

Biz topluluk halinde yaşayan bir hayvanız. Tek başımıza tabii ki ölürüz. Fakat, elimize bir silah ver ve grup halinde gönder, bak bakalım kim oluyormuş zincirin en tepesinde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…