Gelecekte bir gün teknoloji peygamberin yüzünü ortaya çıkarabilecek mi?

Bir kere afra tafra yapan o değil, sensin şu an. Gayet de güzel söylemiş. İnanç özgürlüğü var ve aynı şekilde inanca saygı duymalısın. İnanmamak da bir inançtır. O zaman sana da saygı duymayalım? Şu an istesem istediğim küfürleri sana edebilirim sana saygı göstermeyebilirim. Sana göre A kötü ise X dini inancı olan kişi A'yı iyi olarak görür. Dünya senin etrafında dönmüyor. Herkes özgürce yaşayabilir ve kimsenin kimsenin inancına laf atmaya hakkı yok. Onun tercihi. Herkes istediği şekilde yaşayabilir.

Herkes sizin gibi düşünse dünya çok güzel bir yer olur.

Aslinda bana karsi cikiyor gibi gorunuyorsun ama %90 oraninda ayni seyi soyluyoruz.

Tek yanildigin nokta "saygi duymalisin" kismi. Saygi duymak zorunda degil kimse hicbir seye. Inanc ozgurlugu demek milyonlarca insanin inandigi binlerce masalin tum permutasyonlarina saygi gostermek anlamina gelmiyor.

Yani ben tutup da tartisma sirasinda "Allah yok" , "dinler uydurma" dedigimde saygisizlik etmis olmuyorum. Bunu duyup da irrite olan kitle bu tarz tartismalara hic girmesin.
Saygısızlık etmiş oluyorsunuz o kadar.
Benim konuya yazdığım mesajlar "gereksiz" mesaj diye sillinip, sizin saygısız, aşağılaycı mesajlarınız duruyor. Benimkide yazım hatası bile yok, siz english klaveyeden yazıyorsunuz. Technopat adaleti ile tanıştık. Bi de uyarır gibi yetkileriniz elinizden alınabilir demişler. Banlayın umrumda olmaz. Adalet 0.

Geri
Yukarı