Gelen dolandırıcı mesajı neyi ele geçirebilir?

509401

Hectopat
Kod:
Çocuğunuz, az önce saatinden bir sos çağrısı yaptı. Not: Bağlantıyı açmak için l&tfen "movetıme" öğesini seçin.
MoveTime://location.com/LBS/sayı/sayı/sayı/sayı/sayı/-sayı/sayı/sayı/sayı/sayı/0/2/sayı/sayı/sayı/0/UTC:sayı/SSID:Gülce's%20Galaxy%20A33%205G/MAC:sayı_hatf/RSSI:-sayı/SSID:Galaxy%sayı_hatf/MAC:sayı/RSSI:-sayı/

Site güvenilir büyük ihtimalle developer sitesi. Sayı yazan yerleri sansürledım oralarda sayı yazıyor. Biliyorum dolandırıcı olduklarını ama tam olarak neyi ele geçireceklerini merak ediyorum. Bilgili arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlginç, buna benzer bir phishing ile daha önce karşılaşmadım. Çocuğunuz var mı ve akıllı bilekliklerden takıyor mu? Bunu bir şekilde öğrenen biri bu tarz saldırıları yapabilir.

Ayrıca bağlantı MoveTime saatlerinde açılmak üzere yollanmış, bana pek sahte gibi gelmedi.

İlginç, buna benzer bir phishing ile daha önce karşılaşmadım. Çocuğunuz var mı ve akıllı bilekliklerden takıyor mu? Bunu bir şekilde öğrenen biri bu tarz saldırıları yapabilir.

Ayrıca bağlantı movetime saatlerinde açılmak üzere yollanmış, bana pek sahte gibi gelmedi.

Hocam mesaj anneme gelmiş benim movetime saatim yok. Bir de gönderen kişinin numarası kurumsal değil 554 ile başlıyor numara.

Hocam mesaj anneme gelmiş benim movetime saatim yok. Bir de gönderen kişinin numarası kurumsal değil 554 ile başlıyor numara.
Görmezden gelin o halde, yanlış da atmış olabilir silin mesajı. MoveTime uygulamasını tetikleyen bir bağlantı phishing görünmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı