Geliştirdiğim ilk oyun: Rocket Car League 3D

Eline sağlık. Hemen deneyip cevap yazacağım inşAllah. :) Aradığım türden bir oyundu.

Oyunu denedim, güzel olmuş gerçekten ancak mekanik olarak tam istediğim gibi olduğunu söylemem. :) Oyunu kazanmak için araba hakimiyeti yerine düz mantık vurmak ve biraz şans gerektiriyor sanırım. Belki de böyle daha güzeldir, okulda arkadaşlarla oynamak için iyi bir oyun.

Tebrik ederim, indirip inceleme fırsatı bulamadım fakat yardıma ihtiyacınız olduğu her zaman çekinmeden ulaşabilirsiniz. Bende işim gereği amatör seviyede unity ile uğraştım.

Tebrikler ve başarılar. Grafikler çok tatlı ve güzel duruyor. Başarılarının devamını dilerim hocam. Oyunu indirip oynayacağım bakalım.

Indirip oynadım.

Artıları;
+ Grafikleri gayet güzel ve tatlı
+ Içimizden bizden biri

Eksileri;
- Oyun ağır çalışıyor telefonu zorluyor ( Oyun motoruyla alakalıda olabilir ) .
- Yazılar çok büyük kalıyor ekranda, biraz küçültülmesi lazım.
- Arkadan interneti çok fazla kullanıyor gibi geldi çünkü oyuna girdikten sonra bağlantı hızı 1 - 2 mbps arasında gidip geldi.
- Kontroller ciddi anlamda çok zor ve kötü. Onu acilen düzeltmen lazım hocam. Simge koysan daha iyi sağ sol ileri geri gibi. Tek ekranda 2 kişi oynamak çok zor online kafa topu tarzında yapman çok daha iyi olur.

Ilk oyunun olmana rağmen grafikler düşünce gayet güzel ama oynanış kısmı çok zor hocam düzeltmen lazım.

Son düzenleme:
Tebrik ederim. Ben de bir oyun yapıp bitirdim, Google Play Store'a yüklemeyi düşünüyorum ama apk dosyasını çıkaramadım. Rica etsem yardım eder misiniz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı