Geliver kargodan postalanan kargo nedir?

alpgirayy

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Alpgiray akgül adına olan kargo... Tarafından kargoya verilmiştir diye bir SMS aldım bugün bir de takip linki yollandı ben kargo beklediğim icin tıkladım ne yazık ki herhangi bir şüpheli durum yoktu ancak ben böyle bir kargo beklemiyordum. Adres falan da yanlış arkadaşım fishingdir o dedi bilemedim ne yapmalıyım? Güvenlik önlemi olarak antivirüs kurdum telefona herhangi bir şey çıkmadı. Yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar sürat kargoyu aradım gerçekten böyle bir kargo var adıma napsam bilemedim

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Alpgiray akgül adına olan kargo... Tarafından kargoya verilmiştir diye bir SMS aldım bugün bir de takip linki yollandı ben kargo beklediğim icin tıkladım ne yazık ki herhangi bir şüpheli durum yoktu ancak ben böyle bir kargo beklemiyordum. Adres falan da yanlış arkadaşım fishingdir o dedi bilemedim ne yapmalıyım? Güvenlik önlemi olarak antivirüs kurdum telefona herhangi bir şey çıkmadı. Yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar sürat kargoyu aradım gerçekten böyle bir kargo var adıma napsam
Gönderenin numarasına vs. ulaşabiliyorsanız arayıp sorun ya da gelsin gelince öğrenirsiniz.

Merhaba, Geliver işletmeler için bir kargo pazaryeridir. Beklediğiniz kargo Geliver sistemi üzerinden gönderilmiştir. Açılan sayfada takip numarasına tıklarsanız kargo şirketinin takip paneline yönlendirecektir.

Geri
Yukarı