Gen: Variant. Zusy nedir?

ibocumnabion

Decapat
Arkadaşlar Among Us hilesi indirdim procces hack ile inject DLL yapıyorum. DLL dosyası ama virus totelde taratınca 20 tane virus olduğunu söylüyor. Adminler bu hileleri ilk başta kontrol ediyorlar, prosedürlerine göre daha bugün kullanıma açıldı hile. Virus olma ihtimali var mıdır varsa nasıl bulaşacak? DLL uzantılı process hacker 2 yardımıyla Among Us inject DLL yapıyorum bulaşmışsa nereye bulaşmıştır?
Bir de ZIP ile şifreleyip atabilirim bakabilir misiniz içindekilere (bu arada nasıl dosya analizi yapıyorsunuz?)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Among Us hilesi indirdim procces hack ile inject DLL yapıyorum. DLL dosyası ama virus totelde taratınca 20 tane virus olduğunu söylüyor. İndirdiğim site bu:Among Us Project adminler bu hileleri ilk başta kontrol ediyorlar, prosedürlerine göre daha bugün kullanıma açıldı hile. Virus olma ihtimali var mıdır varsa nasıl bulaşacak? DLL uzantılı process hacker 2 yardımıyla Among Us inject DLL yapıyorum bulaşmışsa nereye bulaşmıştır?
Bir de ZIP ile şifreleyip atabilirim bakabilir misiniz içindekilere (bu arada nasıl dosya analizi yapıyorsunuz?)
Kaspersky ve Malwarebytes indirerek tarama yap. O dosyada virüs olma ihtimali çok yüksek.
Adminler de zaten dur virüssüz yapalım diye mi uğraşıyorlar? Hayır tabii ki.

Kaspersky ve Malwarebytes indirerek tarama yap. O dosyada virüs olma ihtimali çok yüksek.
Adminler de zaten dur virüssüz yapalım diye mi uğraşıyorlar? Hayır tabii ki.

İkisi ile tarattım bir sonuç çıkmadı.
Hayal mi edecez hangiisnin tespit ettiğini? VT sonucu nerede?
Hayal mi edeceğiz hangiisnin tespit ettiğini? VT sonucu.

Abi sence format atayim mi PC'ye.

Formata gerek yok ancak böyle şeyleri devamlı yapıyorsan atmanda fayda var. Sonrasında saülam bir AV kullan.
Dosya zararlı içeriyor gibi gözüküyor. Yetkilendirme, port geçişi ve office dosyasına erişim sağladığı görülüyor. Bunlar şüpheli olduğundan kullanmamanız daha doğru olur.

İnşalllah hile kullandığından dolayı PSU'n patlar beceriksizliğinizi biz çekiyoruz. Virüstür başlıktaki yazdığın.
?:D
Formata gerek yok ancak böyle şeyleri devamlı yapıyorsan atmanda fayda var. Sonrasında saülam bir av kullan.
Dosya zararlı içeriyor gibi gözüküyor. Yetkilendirme, port geçişi ve Office dosyasına erişim sağladığı görülüyor. Bunlar şüpheli olduğundan kullanmamanız daha doğru olur.

Abi Kaspersky Security Cloud ve Malwarebytes kullanıyorum.
Hayal mi edeceğiz hangiisnin tespit ettiğini? VT sonucu nerede?

Abi CPU %1 ve GPU %0 kullanılıyor. Genelde bazen % 3 veya 5 oluyor boşta iken. False positive olabilir mi?
İnşalllah hile kullandığından dolayı PSU'n patlar beceriksizliğinizi biz çekiyoruz. Virüstür başlıktaki yazdığın.

Sadece arkadaşlarımı trollemek için yaptım bu kadar beddua etmene gerek yoktu :D.
Formata gerek yok ancak böyle şeyleri devamlı yapıyorsan atmanda fayda var. Sonrasında saülam bir AV kullan.
Dosya zararlı içeriyor gibi gözüküyor. Yetkilendirme, port geçişi ve office dosyasına erişim sağladığı görülüyor. Bunlar şüpheli olduğundan kullanmamanız daha doğru olur.
?
Formata gerek yok ancak böyle şeyleri devamlı yapıyorsan atmanda fayda var. Sonrasında saülam bir av kullan.
Dosya zararlı içeriyor gibi gözüküyor. Yetkilendirme, port geçişi ve Office dosyasına erişim sağladığı görülüyor. Bunlar şüpheli olduğundan kullanmamanız daha doğru olur.

O zaman ben format atıyorum abi keşke cevap verseydin :/

Son düzenleme:
O zaman ben format atıyorum abi keşke cevap verseydin :/
Bildirim gelmedi. Dolaşırken gördüm. False değildi en son güncel sonuca göre. Dediğim gibi format atman iyi olmuş bulaşma bunlara bir daha.

Bildirim gelmedi. Dolaşırken gördüm. False değildi en son güncel sonuca göre. Dediğim gibi format atman iyi olmuş bulaşma bunlara bir daha.

Eyvallah abi attım.

Daha da uğraşmam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı