Genç kart ile bankamatik kart arasındaki fark nedir?

Daha fazla  
Merhaba. Üniversiteye gideceğim için bazı vakıflardan burs alacağım ve kart çıkarttırmak istedim. Öncelikle genç kartı teslim aldım. Ardından oradaki çalışan bankamatik kartı ile ilgili bir şeyler söyledi ve onu da almak isteyip istemediğimi sordu. İkisini de aldım fakat bankamatik kartı uygulamada gözükmüyor ve ikisi arasındaki farkı anlamadım. İki kartın birbirinden farkı nedir ve ikisini de almakla hata mı yaptım?

Bu karttan bahsediyorsan KYK'ya başvurunca otomatik veriliyor Ziraat Mobil'de de gözüküyor. Kredi kartı olarak da düşük limitlerde kullanabiliyorsun. Bence normal olanı iptal ettir gereksiz olmuş.
1694702114758.png

Bu karttan bahsediyorsan KYK'ya başvurunca otomatik veriliyor Ziraat Mobil'de de gözüküyor. Kredi kartı olarak da düşük limitlerde kullanabiliyorsun. Bence normal olanı iptal ettir gereksiz olmuş.
Eki Görüntüle 1943726

Yok hocam İş Bankası'ndan aldım. KYK bursu değil vakıftan burs alacağım burs için bu kart.

Giyimden kozmetiğe, yemek siparişlerinden market harcamalarına, e-ticaret harcamalarından elektronik tüketime günlük hayatın değişen tüm tüketim ihtiyaçları için taksit, puan, indirim ayrıcalıkları
2- Kültür ve sanat aktiviteleri için kitaptan, konserlere, tiyatrodan sinemaya her türlü ilgi alanına yönelik ödeme kolaylıkları
3- Film, müzik, oyun platformları için ihtiyaç duyulan tüm dijital kodlara Maximum Mobil’den ulaşım ve MaxiPuan avantajı
4- Spor aktiviteleri için ödeme kolaylıkları
5- Kişisel gelişime katkı sağlayacak ayrıcalıklar
6- Ücretsiz EFT ve havale ayrıcalığı
7- İşCep ve Bankamatiklerden öğrenci harcı ödeme kolaylığı
8- İşCep Sosyal Hesap ile paylaşımlı ödeme kolaylığı
9- Maximum Mobil’den QR ile veya mobil ödeme, para çekme ve yatırma, karttan karta veya cep telefonuna para transferi
10- Kredi kartından kart aidatı alınmaması.

Merhaba. Üniversiteye gideceğim için bazı vakıflardan burs alacağım ve kart çıkarttırmak istedim. Öncelikle genç kartı teslim aldım. Ardından oradaki çalışan bankamatik kartı ile ilgili bir şeyler söyledi ve onu da almak isteyip istemediğimi sordu. İkisini de aldım fakat bankamatik kartı uygulamada gözükmüyor ve ikisi arasındaki farkı anlamadım. İki kartın birbirinden farkı nedir ve ikisini de almakla hata mı yaptım?
Bankamatik kartını krediyle uğraşmak istemezsen kullanabilirsin. Hata yapacak bir şey değil. Öğrenci olduğun için aidat da ödemeyeceksin. Finansal dünyaya adım için kredi kartından ödeme yapman kredi puanını arttıracaktır ve ileride ihtiyacın olduğunda daha kolay kredi bulmanı sağlayabilir.

Bankamatik kartını krediyle uğraşmak istemezsen kullanabilirsin. Hata yapacak bir şey değil. Öğrenci olduğun için aidat da ödemeyeceksin. Finansal dünyaya adım için kredi kartından ödeme yapman kredi puanını arttıracaktır ve ileride ihtiyacın olduğunda daha kolay kredi bulmanı sağlayabilir.

Çok teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı