Genç yaşta nasıl para kazanılır?

Telegram AirDrop'lari ile ilgilenebilirsin. Blum-tapswap-Telegram gibi seni ekran başında tutmayacak uygulamalar ile. Tabii buradaki gelecek para hayatini kurtarmaz ama ilerideki girişimlerine yardımcı olabilir. Şahsen ben 2 hafta önce başlamama rağmen referanslar ile harcadığım zamana değecek kadar coin topladım.

Eğer resim/seslendirme/yazılım gibi bir ilgi alanın varsa bunu Fiverr gibi freelance pazarlarında satabilirsin. Mesela ben13 yaşımdan beri Fiverr'da oyunlar için pixel art yapıyorum.

Telegram AirDrop'lari ile ilgilenebilirsin. Blum-tapswap-Telegram gibi seni ekran başında tutmayacak uygulamalar ile. Tabii buradaki gelecek para hayatini kurtarmaz ama ilerideki girişimlerine yardımcı olabilir. Şahsen ben 2 hafta önce başlamama rağmen referanslar ile harcadığım zamana değecek kadar coin topladım.

Nedir bu iş ne kadar topladın?

Eğer resim/seslendirme/yazılım gibi bir ilgi alanın varsa bunu fiverr gibi freelance pazarlarında satabilirsin. Mesela ben13 yaşımdan beri Fiverr'da oyunlar için pixel art yapıyorum.

Az daha bilgi verseydiniz keşke kaç para var gibi. 😕

Az daha bilgi verseydiniz keşke kaç para var gibi. 😕
13-14 Yaşlarım arasında 1000-1300 dolar felan kazanmıştım tabi ilk yılımdı çok tecrübeli değildim. Ve diğerleri gibi fazla fiyat veremiyordum malum türk kafa yapısı :D 30la çarpınca fiyatı gözüme çok geliyordu ve müşteriyi kazıklıyormuş gibi hissediyordum ama sonradan farkettim emeğime yazıkmış. Keşke çok verseydim fiyatı :D

Bence boş ver kardeşim sana iyi bir tecrübe katar bu yaşlarda ama sinirinde bozulur kötü birilerine denk gelirsen. Keyfinize bakın bu yaşlarda ondan sonra zaten ömrünüzün geri kalanında çalışacaksınız.

13-14 yaşlarım arasında 1000-1300 dolar falan kazanmıştım tabii ilk yılımdı çok tecrübeli değildim. Ve diğerleri gibi fazla fiyat veremiyordum malum Türk kafa yapısı :D 30la çarpınca fiyatı gözüme çok geliyordu ve müşteriyi kazıklıyormuş gibi hissediyordum ama sonradan fark ettim emeğime yazıkmış. Keşke çok verseydim fiyatı :D

O yaşa göre şu anki kurdan iyi para ediyor helal olsun.

17 yaşında biri olmama rağmen sana en güzel tavsiyem, ders çalış. Bunun faydasını belki bu yaz değil ama bir süre sonra göreceksin.
Yaz tatili kafa dinlemek için var zaten. Kısacık tatil heba edilecekse değecek birşey olmalı. Arkadaş kaçıncı sınıf bilmem de o dersler bir işe yarayana kadar gençlik bitiyor zaten. Benim düşüncem bu beğenmedim atmaktaki sorunu göremedim.

Geri
Yukarı