Gencer Gaming sahtekarlığı

Gaming.gen sonradan çıkmış bir oluşum değil. Senelerdir bu işi yapıp sonrasında Asus ve Corsair ile de işbirliği içinde oyuncu bilgisayarı alanında güzel hizmet veren bir firma. Ben 2 sene önce aldığım hazır sistemimden çok memnunum Hatta ellerinde PSU kalmadığından bir üst versiyonunu bile fiyat farkı almadan takıp gönderdiler. He bu süreçte büyüdüler ve büyümenin yol açtığı bazı müşteri memnuniyeti sorunları olsa da diğer yeni piyasaya çıkan firmalarla kıyaslanmasına göz yumamam.
En son 2 sene önce mi alışveriş yaptınız?

Hocam geçmiş olsun ama markadan başta sorun yaşayıp neden iade edip baştan hazırlatıyorsunuz ki. Hem geç gelmiş hem de kötü gelmiş sen bir de tekrar almışsın.
GameGaraj gibi mağazasına gidip karşı karşıya konuşamadığım son zamanlarda çıkmış ne olduğu belli olmayan Gaminggen, Sinerji ve gencer gibi daha düne kadar ne olduğu belli olmayan sitelerden alışveriş yapmanızı önermem
Şöyle düşünün hocam. Siparişin eline geçmesi 1.5 ay sürmüş. İade süreçlerine de 15 gün desek eder 2 ay. Bu 2 ay içerisinde gerçekleşen kur ve enflasyon farkından kaynaklı fiyatı ödemek istememiştir normal olarak. Konu kesinlikle Tüketici Hakem Heyeti'ne iletilmesi gereken bir konu.

En son 2 sene önce mi alışveriş yaptınız?
Yan donanımlar aldığım da oldu sonrasında ama son zamanlarda rekabetçi fiyatlar sunmadıkları için tercih etmiyorum. Ama bilgisayar toplama bantları ve belli parça kalitelerinin altına düşmemeye özen gösterdikleri için başarılı bulduğum bir firma Gamin.gen.tr

Şöyle düşünün hocam. Siparişin eline geçmesi 1.5 ay sürmüş. İade süreçlerine de 15 gün desek eder 2 ay. Bu 2 ay içerisinde gerçekleşen kur ve enflasyon farkından kaynaklı fiyatı ödemek istememiştir normal olarak. Konu kesinlikle Tüketici Hakem Heyeti'ne iletilmesi gereken bir konu.
Maalesef öyle

Yan donanımlar aldığım da oldu sonrasında ama son zamanlarda rekabetçi fiyatlar sunmadıkları için tercih etmiyorum. Ama bilgisayar toplama bantları ve belli parça kalitelerinin altına düşmemeye özen gösterdikleri için başarılı bulduğum bir firma Gamin.gen.tr

Anladım. Yani ben alışveriş yapmadım. Konu sahibi arkadaştan başka yakın zamanlarda firmayla iş yapmış insanların da deneyimlerini merak ediyorum. Özellikle son 6 ay. Çünkü ülkede bazı şeyler çabuk değişiyor.

Hocam arkadaşım 2 gün önce klavye siparişi verdi buradan. Bugün siparişi geldi. Kutuyu açtı fakat içinden klavye yerine RX 6800 çıktı 🤣.

Herkese merhaba, bundan beş ay önce gencer Gaming üzerinden bir sistem topladım ve Furkan denen yetkili "bir hafta içinde gelecek" dediği sistem bir buçuk ay sonra geldi. İçini açıp baktığımda kasanın etrafında ezikler olduğunu gördüm ve parasını ödediğim güç kaynağının alt modelini sisteme takmışlardı. Gecikmeden dolayı o kadar sistemimle ilgileneceğiz dedikleri halde sistemi bu kadar rezil bir şekilde gönderdiler. İade edip baştan hazırlamalarını istedim. Yine geldiğinde SSD'lerin biri eksik geldi ve kendilerinden diğer SSD'yi istediğimde Furkan adlı şahıs zaten verdiklerini söyledi, bende faturasını gösterip anca alabildim diğer SSD'yi ve kasanın bazı parçaları yerinde yoktu onlar içinde bekledim. Furkan bana başkası olsa bu parçaları göndermeyiz normalde dedi. Ulan göndermeyip ne yapacaksın, zaten kasanın parçaları eksik gelmiş, tabii göndereceksin ben oluyum ya da başkası kime hava yapıyorsun, ne sığır insanlar var. Dört sefer gidip geldi kasa. Siparişini verdikten iki ay sonra kullanmaya anca başladım ve bir ay sonra da bu sefer güç kaynağı patladı ve sonra öğrendim ki patlayan bu güç kaynağı 2021 senesinde toplatılan Gigabyte Gold güç kaynağı modeli olduğunu öğrendim. Bir daha geri gönderdim ve iki aydan çok daha uzun bir süre daha bekledim. Sonra kendilerinden patlayan güç kaynağının seri numarasını defalarca o kadar ısrar etmeme rağmen "biz size yeni güç kaynağı yolladık zaten, bu patlayan güç kaynağının seri numarasını vermiyoruz size" dediler. Siz siz olun, asla bunlara üç kuruş bile kazandırmayın! Haram zehir zıkkım olsun param onlara.
Hocam bilmiyorum hatırlıyor musunuz ben size Gençer Gaming ile aramda geçen olayı anlatayım. O zaman Gençer Gaming bir tane çok ama çok ama çok ama çok ucuz bi bilgisayar kampanyası yapmıştı. Bende o günlerde yana yana bilgisayar arıyordum. Herkesi internetten çıkarttım ki daha hızlı girsin diye. Haliyle site çöktü. Sonra site açıldı baktım stok yok diyor. Sonra o Furkan denen adamın viideosunun yorumuna baktım kimse alamamış. Yani sahte kampanya. Gençer Gaming öyle. Tüketici hakem heyetine başvurun.

Çok geçmiş olsun hocam. Vatan'ın gözünü seveyim iki kasa topladım zaman zaman da yükseltmelere gittim hiçbir sorun olmadı henüz.

Geri
Yukarı