Teknobiyotik sahtekarlığı

En son şikayet vardaki şikayetim üzerine gönderdikleri saati geri göndermemi diğeri ile birlikte iade alacaklarını söylediler saat ellerine ulaşalı bir haftadan uzun bir süre olmasına rağmen ne 3 ay önce iade ettik dedikleri saatimin ne de yeni gönderdiğim saatimin iadesini yapmadılar.

Evet bende yakın zamanda bir sorun yaşadım hatta forumda paylaştım, alışveriş yapacak arkadaşlar akortek/teknobiyotik uzak dursunlar, ürünler kapınıza kadar gelsede sorun çıktığında dolandırıcılık süreci başlıyor lütfen uzak durun (LÜTFEN YALVARIYORUM!). Benim süreç 100 gün sürdü yeni ürünü yollayacağız dediler adres aldılar tekrar aradım tekrar adres aldılar :D, uzak durun ne olur lütfen (Bu arada ben tüketici hakem heyeti başvurdum, başvurum kabul oldu sizde ihmal etmeden başvurun en azından icraya verebilir paranızı alabilirsiniz.). Benim Konum<

Mail atmayı deneyin. Sorununuzu tam şekilde yazın mailde belirtin. Dönüş yapacaklar büyük ihtimalle. Bir iki satıcı için tüm firmayı kötüleyip burada konu açmanız çok yanlış. Bu konu yüzünden belki de çoğu kişi oradan alışveriş yapmayacak. Milletin ekmeğiyle oynuyorsunuz. Bunun yerine mail atın sorununuzu tam şekilde bildirin.

Mail atmayı deneyin. Sorununuzu tam şekilde yazın mailde belirtin. Dönüş yapacaklar büyük ihtimalle. Bir iki satıcı için tüm firmayı kötüleyip burada konu açmanız çok yanlış. Bu konu yüzünden belki de çoğu kişi oradan alışveriş yapmayacak. Milletin ekmeğiyle oynuyorsunuz. Bunun yerine mail atın sorununuzu tam şekilde bildirin.

100 Günlük sürecin bir bölümünde ürün bilir kişi incelemesinden geçeceği için ben mail attım dönüş bile yapmadılar, bakın "bilir kişi incelemesi" dönüş yapmadılar diyorum, aradığımda mail göndermiştim dedim mail adresini sordular evet gördüm dediler :D yani tüm süreçte yanımda olsaydınız böyle konuşmazdınız. Kimsenin ekmeğiyle oynamıyoruz bu adamlar sorumsuz/ilgisiz bilgisiz. Biz vatandaşın ekmeğini koruyoruz boş yapmayalım lütfen, seninde benimde herkesin ekmeğini koruyoruz paylaşarak. İşini hakkıyla yapana bir firma olsa şu ürünü nereden alsam dese xx firmasından al deriz, işini hakkıyla yapanlara müşterisini her zaman bulur, insanları mağdur eden oyalayan vs. vs. şeyleri yapan firmalarıda kötüler insanların parasından olmasını engelleriz.

@Jotti mahkemeler var tek mahkeme değil mağaza adresleri telefon numaraları da var. Burada konu açmak yerine araştırıp bakabilirsiniz. Arayın konuşun isteğiniz olmazsa mahkemeye şikayet edin ya da polise. Bir insan istediği her şeyi yapabilir yeter ki istesin.

tekno.png

@Jotti mahkemeler var tek mahkeme değil mağaza adresleri telefon numaraları da var. Burada konu açmak yerine araştırıp bakabilirsiniz. Arayın konuşun isteğiniz olmazsa mahkemeye şikayet edin ya da polise. Bir insan istediği her şeyi yapabilir yeter ki istesin.

Eki Görüntüle 638934

Bilir kişi süreci diyorum dostum zaten kendi konumuda paylaşdım, mahkemeyede şikayet ettim kazandım da. Sen neyi anlatmaya çalışıyorsun hayırdır ?. Adam en azından 30 gün diyor ben 100 gündür bekliyorum 100.

@Jotti kazandıysan arkadaşa böyle yaptım amacıma ulaştım deyin. Konu açıp marka kötülemek bir kişi yüzünden tüm ekibin ekmeğiyle oynamak gibidir. Hayırdırlı falan konuşma kardeş burası tartışma yeri değil.

@Jotti kazandıysan arkadaşa böyle yaptım amacıma ulaştım deyin. Konu açıp marka kötülemek bir kişi yüzünden tüm ekibin ekmeğiyle oynamak gibidir. Hayırdırlı falan konuşma kardeş burası tartışma yeri değil.

Forumlar paylaşma ve tartışma yeridir, yalnız ben "hayırdır" kelimesini sokak ağzıyla değil tam olarak anlamıyla söyledim, neyi anlatmaya çalışıyorsun manasında (Bir tartışma başlatmadım yani). Ekip gerçekten işini yapsaydı bu kadar insan sorun yaşarmıydı sence ?, bir kaç günde kaç tane bu firmalarla ilgili konu açıldı hocam ?, şikayetvar aynı şekilde oku kafayı yersin :), birileri işşiz kalmasın diye biz yaşadığımız sorunları insanlarla paylaşmayalımmı ?. Oldu o zaman hocam çiftlinkbank'taki bir çok insan işşiz kaldı mesela tekrar açalım işşiz kalmasınlar sonuçta ekibe yazık (Firmalara çiftlinkbank demiyorum yanlış anlaşılmasın), demek istediğim birileri işşiz kalmasın diye ağır sorun yaşadığımız firmalara iyi mi diyelim anlamadım ne demek istiyorsun ??

Forumlar paylaşma ve tartışma yeridir, yalnız ben "hayırdır" kelimesini sokak ağzıyla değil tam olarak anlamıyla söyledim, neyi anlatmaya çalışıyorsun manasında (bir tartışma başlatmadım yani). Ekip gerçekten işini yapsaydı bu kadar insan sorun yaşar mıydı sence? Birkaç günde kaç tane bu firmalarla ilgili konu açıldı hocam? Şikayetvar aynı şekilde oku kafayı yersin :), birileri işiz kalmasın diye biz yaşadığımız sorunları insanlarla paylaşmayalım mı? Oldu o zaman hocam çiftlinkbank'taki birçok insan işiz kaldı mesela tekrar açalım işiz kalmasınlar sonuçta ekibe yazık (firmalara çiftlinkbank demiyorum yanlış anlaşılmasın), demek istediğim birileri işiz kalmasın diye ağır sorun yaşadığımız firmalara iyi mi diyelim anlamadım ne demek istiyorsun?

İyi deyin demiyorum hocam. Bir araştırın bir numarasını arayın bir mahkemeye verin bunlar olmazsa konu açın insanlarla paylaşın. Belkide iki üç işini umursamaz adam yüzünden bir sürü insan işsiz kalacak. Bence bir dediğim yöntemler denenmeli sonra konu açılmalı. İlk sorunda konu açarsak tüm siteleri şikayet etmemiz gerekir.

İyi deyin demiyorum hocam. Bir araştırın bir numarasını arayın bir mahkemeye verin bunlar olmazsa konu açın insanlarla paylaşın. Belkide iki üç işini umursamaz adam yüzünden bir sürü insan işsiz kalacak. Bence bir dediğim yöntemler denenmeli sonra konu açılmalı. İlk sorunda konu açarsak tüm siteleri şikayet etmemiz gerekir.

Haklı haksız aramıyorum bakış açınızda haklısınız yalnız dediğim gibi "1 hafta sorun yaşadım arkadaşlar aman aman fln diye konu açmadım ben bu arkadaşta öyle yapmamış" bildiğiniz benim süreç 100 gün sürdü :), bu arkadaşında bayadır sürüyor. Karar sizin.

Ne bir kişisi her yerden ulaşım sağlamama rağmen hala iadelerim hesabıma yatmadı şirket müdürü dahil konuştum dolandırıcılık şirket politikası haline gelmiş resmen.

Geri
Yukarı