Teknobiyotik sahtekarlığı

Teknobiyotik herkese mi sahte ürün satıyor? Teknobiyotik ile ilgili bir sürü forum konusu var.

Bu konuları keşke oradan bilgisayar parçası almadan önce görseydim. Sahte değil fakat yolladığım parçalara sağlam ve tam performanslı çalışıyor deyip şikayet vara ve THH'ye başvurunca ürünlere ve kutularına zarar verip bu şekilde alamayız diyen bir firma. İlk yolladığımda almama sebepleri ise kutularını açıp montaj yapmış olmamdı.

Bu konuları keşke oradan bilgisayar parçası almadan önce görseydim. Sahte değil fakat yolladığım parçalara sağlam ve tam performanslı çalışıyor deyip şikayet vara ve THH'ye başvurunca ürünlere ve kutularına zarar verip bu şekilde alamayız diyen bir firma. İlk yolladığımda almama sebepleri ise kutularını açıp montaj yapmış olmamdı.
Geçmiş olsun be abim.

Dostum sen neden teknobiyotigi bu kadar savunuyorsun arkadaş yaptiklari şey az ayıp mı gir şikayet var oku yazanlari nsanlar mağdur olmuş yok adresi yazıyor teli yazıyor vs.. vs.. yok kötülemeyin ekmekle oynamayın bu ne hamaset böyle ya yanlış anlama dostum teknobiyotigin çalışanı olsan bikadar savunurmusun bilemedim

Geri
Yukarı