Gençer Gaming stok olmadığı halde satış yapıyor

Xinga

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Gençer Gaming'de 3-4 gün önce bir alışverişim oldu. Kendilerine üye oldum mail adresimi adresimi telefon numaram gibi bazı kişisel bilgilerimi verdim. En nihayetinde internet alışverişciliği gereği bunları vermek gerekiyor fakat bugün arandığımda aslında aldığım ürünün kendilerinde stokları olmadığını söylediler. stok olmadan nasıl satış yapıyorsunuz onu da anlamadım... Neyse;

Para iadesi için 14 gün beklemem gerektiğini gördüm. Şimdi bu durumda 14 gün boyunca beklemem ve o parayı takip etmem gerekecek bu ekstra bir iş. Ayrıca ürün araştırması ve başka bir yerden sipariş vermem gerekiyor yani tüm bu kadar uğraşın sorumlusu olan Gençer Gaming yüzünden hem param bloke gibi oldu hem de saçma sapan durumlar yaşadım.

Beni arayan şahıs (Emir olduğunu söyleyen şahıs) ve yanındaki gülerek ve lakayt bir şekilde "iade edebiliğrriiüğzz" şeklinde konuşup bir de kıs kıs gülmelerini duyduğum için meseleyi telefonda uzatmadım fakat kesinlikle profesyonellikten uzak ve aşırı amatör bir oluşum. Stoksuz ürün satışına hiç anlam veremedim zaten bu durumda her yönden mağdur olan benim. Ürünün parasını ödedim ama alamadım ve ücret iadesini bekleyeceğim 14 gün ayrıca bu paranın yatıp yatmadığını da kendime hatırlatmam gerekiyor. Ayrıca şimdi yeni ürün arayışına da girmem gerekiyor. Tam bir güvensizlik firması... Bundan sonra asla kullanmayacağım bir sitedir kendileri. Asla önermiyorum.

Ayrıca hesap silme işlemi gerçekleştirmediklerini söylediler. KVKK gereği nasıl silemiyorlar anlamadım? İlginç ve trendlerden haberleri yok herhalde. Tam bir amatörlük!

Tecrübeyle sabit bir deneyim konusudur. Yazdıklarım tamamen deneyimime yöneliktir. Yaşadığım durum budur ve benim ürünüm için stoksuz internet sitelerinde satış yaptıkları zaten kanıtlanabilmektedir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı