Gencergaming.com ile olan alışveriş deneyimim

@alitility Zorla cevap veriyorlar da hızlı çözüm sunamıyorlar. Bir de benim mouse'u kargolamadıklarını düşünüyorum. Oysa adama resmen geçen pazartesiden beri yazıyorum, her yazdığımda bugün çıkaralım, yarın çıkaralım diyorlar. Siz sipariş vereli kaç gün oldu? 10 günü geçmediyse hazır sistemleri söyledikleri günde gönderirler hocam. Sistemi telefonla, whatsapp'la özelleştirmeye başladığınızda çuvallıyorlar.

Edit: En sonunda Yurtiçi Kargo'yla göndermişler. Bu yüzden kargo SMS'i daha önce gelmedi. (Sürat Kargo'da geliyor.) Ama teslim alma kodu dağıtıma çıkarıldığında SMS'le gönderildi.

Son düzenleme:
@alitility zorla cevap veriyorlar da hızlı çözüm sunamıyorlar. Bir de benim fareyi kargolamadıklarını düşünüyorum. Oysa adama resmen geçen pazartesiden beri yazıyorum, her yazdığımda bugün çıkaralım, yarın çıkaralım diyorlar. Siz sipariş vereli kaç gün oldu? 10 günü geçmediyse hazır sistemleri söyledikleri günde gönderirler hocam. Sistemi telefonla, WhatsApp'la özelleştirmeye başladığınızda çuvallıyorlar.

Edit: En sonunda Yurtiçi Kargo'yla göndermişler. Bu yüzden kargo SMS'i daha önce gelmedi. (Sürat Kargo'da geliyor.) Ama teslim alma kodu dağıtıma çıkarıldığında SMS'le gönderildi.

Vallahi bilmiyorum kral ben bu konularda biraz şanslıyım, akşam sipariş verdim ertesi gün kargoya verilip elime ulaştı.

Geri
Yukarı