Gençlerin yüzde kaçı yurt dışında yaşamak istiyor ve neden?

Gençlerin yüzde kaçı yurt dışında yaşamak istiyor ve neden

• Oy verenlerin toplamı
    145
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlk olarak ülkemiz Müslüman değil Laik bir ülke.

Ayrıca her ülkede böyle vakalar var. Neden bu kadar şaşırdın?
Ayrıca reddline adlı arkadaşın ne içtiğini cidden merak ediyorum.
Ya kardeşim sen ne boş insansın ? Biz ülkeyi mi sevmiyoruz dedik ? Gençlerin istediği olmuyor kardeşim. Gençlere önem verilmiyor boş yapma artık.

İlk olarak ülkemiz Müslüman değil Laik bir ülke.

Ayrıca her ülkede böyle vakalar var. Neden bu kadar şaşırdın?

Diğer ülkelerde bu kadar canice olan yok ve diğer hiçbir ülkede bu kadar fazla tecavüz, cinayet yok, artık Laik bir ülke sayılmayız çünkü adamlar anayasa ile uğraşmaya başladı ve Dinayet normalde tüm dinlere yardım ederken sadece İslam'a yatırım yapıyor, her ülkede bunlar var demen ile bir şey değişmeyecek.

Ayrıca her ülkede böyle vakalar var.

Bu ülkedeki kadar olmadığını düşünüyorum. Benim ne yazdığımı okudun mu? Bir kadını öldürüp folyoya sarıp babasının evine kargo ile gönderiyorlar! Her ülkede aynısı oluyor sanırım sana göre? Tecavüzün ve Tacizin şiddetli yaşandığı bir ülkedeyiz.

Bu ülkedeki kadar olmadığını düşünüyorum. Benim ne yazdığımı okudun mu? Bir kadın öldürülüp babasının evine kargo ile folyoya sarılı ceset gönderilmesi. Her ülkede aynısı oluyor sanırım. Tecavüzün ve Tacizin şiddetli yaşandığı bir ülkedeyiz.
Bu arkadaş büyük ihtimal gurbetçi yada koyun kesiminden.

Diğer ülkelerde bu kadar canice olan yok ve diğer hiçbir ülkede bu kadar fazla tecavüz, cinayet yok, artık Laik bir ülke sayılmayız çünkü adamlar anayasa ile uğraşmaya başladı ve Dinayet normalde tüm dinlere yardım ederken sadece İslam'a yatırım yapıyor, her ülkede bunlar var demen ile bir şey değişmeyecek.
Diğer ülkede canice şeyler yok mu? Hayal dünyanda yaşıyorsun herhalde?

Ülkeden gitceğinize düzeltmek için çaba gösterin. Öyle gitcem hüü demekle olmuyor her şey. Ha gidecem derseniz, kapı orada. Ne kahramanlar ne insanlar gördü bu vatan. Siz gidersiniz başkası gelir.
Siz şaka yapıyorsunuz değil mi? Ülke geleceğe yatırım yapmıyor siz ne diyorsunuz.
Sizin sorunuza gelecek olursak gitmek isterim çünkü ülkede ki tek güzel şey doğal güzellikler. Ama ilerde bir üretici olursam Türkiye ye yardım da ederim.

Bu ülkenin tüm gençleri Avrupa'ya gocmek istiyorsa vay halimize.

Atatürk'te zamanında kendi keyfi için İngiltere'yle anlaşıp onların safına geçşey mis bari.

Atatürk zamanında eline fırsat geçirdi, eğer bende öyle bir fırsat geçirseydim emin ol ülkeyi düzeltmek için atılım yapardım ama şimdi diğer güçler daha güçlü öyle "Amerika bir şey yapamaz" diyoruz falan ama ilk karışıklıkta o fırsat yok edilecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı