#Gençlerneistiyor Nedir?

Ben onu bunu bilmiyorum Türkiye'nin Japonya gibi çalışkan bir ülke olmasını istiyorum. Kendi otomobillerimizi üretip kendi sosyal medya sitelerimizi kodlayan yerli ve milli Türkiye istiyorum.
Üniversitelerin azalmasını üniversiteden mezun olmanın zorlaştırılmasını(kaliteli bir eğitim verilmesi) ve üniversiteden mezun olan bir kişinin rahat iş bulmasını istiyorum.

Ben onu bunu bilmiyorum Türkiye'nin Japonya gibi çalışkan bir ülke olmasını istiyorum. Kendi otomobillerimizi üretip kendi sosyal medya sitelerimizi kodlayan yerli ve milli Türkiye istiyorum.
İşin garip kısmı ne biliyor musun? Biz daha benzinli araç üretemedik, adamlar elektrikli araba üretiyor.

AMD-Ryzen-9-3900X-Gaming-PC.jpg

Gençler Hamburgercide çalışıp FAKİR olmamak istiyor. Minik hayeller. Amerikada 1000 dolar maaşla son model telefon araba ile gezebilmek istiyor...

Gençler Hamburgercide çalışıp FAKİR olmamak istiyor. Minik hayeller. Amerikada 1000 dolar maaşla son model telefon araba ile gezebilmek istiyor...
Aynısını söyleyene sorsan Amerika'da hamburgercide çalışır. Kısas bir örnek değil hamburgercide çalışacak insanlara da ihtiyaç var önemli olan refah düzeyi.

Twitter'daki hashtaglarden birisi işte. Liseli ergenlerin klasik hayalleri. :D
Ülke bu haldeyken gençler geleceğe umutsuz bakarken senin böyle düşünmen normal mi? Ah imzana baktım da senin zaten Osmanlıcı gericilerden biri olduğun anlaşılıyor yani normal senin gibilere göre bu düşüncen.

Geri
Yukarı