Gençliğim boş geçiyor

Babam, bana liseye başlarken hayatının belki de en güzel yıllarını yaşayacaksın dolu dolu yaşa demişti. Şu an 11.sınıfım haftada 2 gün okula gidiyorum canlı derslerden de fazla verim alamadım seneye üniversite sınavım var fazla bilgi birikimim yok, sosyal hayatım yok, param yok, paramın değeri yok, fazla arkadaşım yok, 2 yıl önce aldığım bilgisayarla hayatım geçiyor hayatımın en güzel yılları böyle olacaksa hiç olmasın daha iyi. Yarasa gibi yaşıyorum sabah uyuyorum akşam uyanıyorum 17 yaşında Avrupa'da yaşayanlar kendi arabalarıyla ülke gezerken sadece 2 şehir gezebildim. Hayatım bildiğiniz bomboş geçiyor ne yapacağıma dair hiçbir fikrim yok.
Aynı durumdayım. Geleceğe odaklanmak çok şeyi değiştirecektir. Kendine kısa süreli hedefler belirle, onları gerçekleştir. Bir şeyleri başardıkça daha mutlu olmaya başlayacaksın.

Senin yine iyiymiş ben kendimi bildim bileli adam akıllı sosyal hayatım olmadı. Uğraşmıyorum artık akışına bıraktım, geleceğim de yok, destek çıkan arkamda olan bir kişi yok. Aile desen şerefsiz cahillerden oluşuyor. Askere gidip orada kalmayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı