Hayat çok boş geçiyor

Kesinlikle oyalanacak bir şeyler bulman lazım, yoksa hayat gerçekten ölümü beklemeye dönüşüyor. Satranç bilmiyorsan öğrenebilirsin, başyapıt dizileri izlemediysen izleyebilirsin(Breaking Bad evrenini kesinlikle öneririm izlemediysen), veya yazılım dili öğrenebilirsin. İngilizce öğrenebilirsin. Fitness yapabilirsin. Futbol/Basketbol topu alıp dışarıda tek başına şut çalışabilirsin. Daha aklıma gelmeyen çok şey var.

Ama bunların arasından kesinlikle Breaking Bad evrenini izlemediysen izle derim. Better Call Saul 1-2 ay önce final yaptı ve hala etkiliyor beni.

Her inişin bir çıkışı olduğu gibi bu kötü günlerde bir gün bitecektir. Boşuna kendini üzme derim.
İnşallah diyelim yakında düzelir.Teşekkür ediyorum.

Düşünmekten hayatına odaklanamıyorsun, kendini boş işler yapmaktan alıkoyamıyorsun; öyle mi?
Yok hocam daha çok üşenme hissi tarzı ve sıkıntı benimki mesela bazen bir şey izliyorum hoşuma gidiyor aynı şeye devam etmiyorum ama.

Arkadaşlar özellikle son zamanlarım gerçekten çok boş ve sıkıcı geçiyor, bir şey izlemek istiyorum düşünüp duruyorum ve vakit geçip gidiyor izleme isteğim de başka zamana kalıyor. Hafta içi okuldan zaman kalmayan şeyleri hafta sonu yapmak yerine sadece oturarak geçiriyorum dolaşmak istiyorum. Paramı neye yetireceğime şaşırıyorum bir çareniz veya aynı şeyi yaşayanınız var mı?
Yalnız değilsin. Durduk yere yürürken bile bunları düşünürken buluyorum kendimi. Yapılabilecek şeyler olabilir. Enerji, para ve zaman gerekli. Son zamanlarda her şey tamam desem de bir şeyler için hevesim olmadığını fark ediyorum. Umarım bunun üstesinden geliriz. Bunun için daha çok zaman var.

Yalnız değilsin. Durduk yere yürürken bile bunları düşünürken buluyorum kendimi. Yapılabilecek şeyler olabilir. Enerji, para ve zaman gerekli. Son zamanlarda her şey tamam desem de bir şeyler için hevesim olmadığını fark ediyorum. Umarım bunun üstesinden geliriz. Bunun için daha çok zaman var.
Haklısın şuan ne yaptığımı bile bilmiyorum , bir şeye mutlu olurken aslında mutlu olmuyor , üzülürken de üzülmüyorum hissizleşmek sanki ama hep olan bir şey değildi ve bir rahatsızlığım da yok tek ihtiyacım olan dediğin gibi zaman para ve enerji.
Fakat onu da okul üçünü birden sömürüyor hafta sonu da ölü gibi dinlenmek kalıyor sadece direkt eğitimin 8 saat olması saçmalığın ilk seviyesi bence.
8 saatlik bir hapisten sonra hiç bir insanın aklında bir şey kalacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı