Gençlik dizisi önerisi

AlperVR

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Her şey var
Şu sıralar gençlik dizilerine sardım size beğendiğim birkaç gençlik dizisini söyleyeyim siz de bana öneri yapın;
-Elite
-The society.
-Stranger Things.
-Ragnarok
-The end of the f**king world.
-The 100 (tam gençlik dizisi sayılır mı emin değilim)
-Dark

Son düzenleyen: Moderatör:
The 100 gençlik dizisi sayılabilir bence. Netflixte ilk 5 sezonu yayınlanmıştı, sakın ''Lan diğer sezonlara internetten bakarım.'' demeyin, sevdiğiniz bir dizinin rezil oluşunu izlemek istemezsiniz.
Ragnarok'da bazı replikler inanılmaz aptalca olsa bile (Örneğin ; Yanımda oturursan popüler olmazsın.) izlenebilir keyifli bir dizi, yakında 2. sezonu gelecekmiş sanırım.
The End of The F***king World ve Stranger Things sanırsam aralarında en düzgün ilerleyenleri, kalitesi vesaire bozulmadan tatlı tatlı ilerliyorlar.
Listenin dışında kalan I Am Not Okay With This dizisini de önerebilirim, izleyeli çok uzun zaman olduğu için ne kadar iyi ya da kötü hatırlamıyorum ama vakit geçirmek için iyi bir dizi diye hatırlıyorum.
@AlperVR How to Sell Drugs Online dizisinin öneririm. 3 gün gibi bir sürede bitirdim. İzledikçe izlettiriyor kendini.
Onu eklemeyi unutmuşum, ben de beğenmiştim. Hikaye sanırım gerçek yaşanmıştı, eski sevgilisini kıskandığı için uyuşturucu işine girmekte ilginçmiş 😅.

Yeni konular

Geri
Yukarı