General mobile discovery 4.4 kitkat incelemesi

• Konuyu başlatan Snake Eater
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 4B
Merhaba general mobile geçtiğimiz günlerde discovery 4.4 güncellemesini çıkardı güncellemeyi inceledim. Güzel olmuş görünütü açısınıdan.
Ana Ekran:
664d1N.jpg

Kilit Ekranı:
rdqnoN.jpg

Menü:

1n9qAp.jpg

Ayarlar:

MlzmjN.jpg

Galeri:

3RXQdA.jpg

Tema:

Z1rmma.jpg

Bildirim çubuğu:

q2gVLR.jpg

Müzik Player:
78O50Y.jpg

Güç Tasarrufu Uygulaması:
Qgkmby.jpg

Dosya yöneticisi:
nGvZzM.jpg

Ses ayarları:
QgkmDj.jpg

Beğendiğim yerler : Tasarım çok şık olmuş, eski müzik player geri gelmiş, eski dosya yöneticiside.
Çift tıklamayla uykuya geçme modu, ve kasmalar azaltılmış, güç tasarrufu modu eklenmiş ,

Beğenmediğim yerler: Tema çeşiti az, Bazi yerlerde türkçeleştirme sorunu var, sarj %15 altına inince telefon kasmaya başlıyor.
Antutu Puanı: 16477 gibi birşeydi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş şu bilgisayarlarda donanımsal olarak silah filan koysalar millet klavye başında birbirine atarlanmaz çeker birbirlerini vururdular sanırım :( Niza çıkmış burda.

arkadaş şu bilgisayarlarda donanımsal olarak silah filan koysalar millet klavye başında birbirine atarlanmaz çeker birbirlerini vururdular sanırım :( niza çıkmış burda
Arkadaşım ben kabalık yapmadan ona söylüyorum bana laf söylüyor anlama sorunu olduğu çok açık ve net.

Sakın general mobile fanboyu oldumu zannetmeyin G2 kullanıcısıyım bu forumda gm olan kişiye direk saldırıyorsunuz. Halbuki güzel inceleme demeniz gereken yerde direk düşman olarak görüyorsunuz. Arkadaşımız yardımcı olmaya çalışmış ama emeğinin karşılığını alamamış.

Burada kimseye "Neden böyle bir inceleme yaptın?" diye ban atılmadı veya hesabı silinmedi. Arkadaşın önceki mesajları dahil kullandığı üslup bozuktu, hala öyle devam ediyor diye Mikail bey üyeliğini sildi.

General Mobile konusuna gelince Sosyal'de ufak bir arama ile sebeplerini, kullananların ileride yaşayacağı pişmanlığı görebilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı