General Mobile 4G Android One Ön İncelemesi

Merhaba arkadaşlar. Paylaşacağım videoda son günlerde gündemde olan GM 4G Android One cihazını kutusundan çıkarıp, kısaca içeriğine bakıyoruz.

Birkaç gün sonra detaylı inceleme videosu yapacağım ve bu konu altında paylaşacağım. Cihaz hakkında merak ettiklerinizi, görmek istediğiniz test ve oyun performanslarını ya da cihaz hakkında herhangi bir şeyi burada yazmanız halinde inceleme videosunda yer vereceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet samimi bir video olmuş :) Anladığım kadarıyla bir yurttasınız. (Güvenemiyorum yani evde çıkabilir :D )
Teşekkür ederim güzel görüşleriniz için :) Evet üniversite öğrencisiyim yurtta kalıyorım. Aslında şartlar daha uygun olsa çok kaliteli bir video yapabilirdim ama nasip artık diğer videolarda iyileştirmeye çalışacağım :) :D

Videoyu izlemek daha yeni nasip oldu. İlk olarak elindeki kısıtlı imkanlara rağmen video çekip, almak isteyenleri bilgilendirmeye çalıştığın için teşekkür ederim. Elinden geldiğince sorulara cevap vermişsin bunu gördüm ve profesyonel geçinenlere nazaran daha çok bilgi içeren bir video olmuş. Ben cevaplarımı aldım. İyi günlerde ve sorunsuz bir kullanım dileği ile iyi sosyaller. :)

Benim aklıma bazı sitelerdeki şeyler takıldı. Misal google play içerisinde tüm uygulamaları güncelleyebiliyor mu? Birisi youtube güncellenmiyor ve kapatıp açınca başlangıçta altta uyarı olarak gelen bir hata var demiş. Bu hata sizde'de var mı? Yoksa o cihaza özgü olabilir mi?

Videoyu izlemek daha yeni nasip oldu. İlk olarak elindeki kısıtlı imkanlara rağmen video çekip, almak isteyenleri bilgilendirmeye çalıştığın için teşekkür ederim. Elinden geldiğince sorulara cevap vermişsin bunu gördüm ve profesyonel geçinenlere nazaran daha çok bilgi içeren bir video olmuş. Ben cevaplarımı aldım. İyi günlerde ve sorunsuz bir kullanım dileği ile iyi sosyaller. :)

Benim aklıma bazı sitelerdeki şeyler takıldı. Misal google play içerisinde tüm uygulamaları güncelleyebiliyor mu? Birisi youtube güncellenmiyor ve kapatıp açınca başlangıçta altta uyarı olarak gelen bir hata var demiş. Bu hata sizde'de var mı? Yoksa o cihaza özgü olabilir mi?

Güzel görüşleriniz için teşekkür ederim :) Sorunuza gelince aynı problem bende de var. Play Store' da güncellemeler kısmında hiçbir güncelleme görünmüyor. Direkt google play'den youtube uygulamasına gidince güncelle seçeneği yazıyor fakat güncelleyemiyorsunuz hata veriyor. Uygulamaya girincede "Ağ ile ilgili bir hata oluştu" diyor oturum açamıyorsunuz fakat video izleyebiliyorsunuz.

Çok teşekkür ederim görüşleriniz için. Elimden geldiğince cevaplamaya çalıştım işte :p

Güzel görüşleriniz için teşekkür ederim :) Sorunuza gelince aynı problem bende de var. Play Store' da güncellemeler kısmında hiçbir güncelleme görünmüyor. Direkt google play'den youtube uygulamasına gidince güncelle seçeneği yazıyor fakat güncelleyemiyorsunuz hata veriyor. Uygulamaya girincede "Ağ ile ilgili bir hata oluştu" diyor oturum açamıyorsunuz fakat video izleyebiliyorsunuz.

Çok teşekkür ederim görüşleriniz için. Elimden geldiğince cevaplamaya çalıştım işte :p
Büyük ihtimal güncelleme ile düzelir ama pek büyük bir sorun gibi gözükmedi bana sizce'de öyle mi? Birde karşılaştığınız böyle hatalar var mı başka.

Büyük ihtimal güncelleme ile düzelir ama pek büyük bir sorun gibi gözükmedi bana sizce'de öyle mi? Birde karşılaştığınız böyle hatalar var mı başka.
youtube problemi eğer youtuber değilseniz çokta önemli değil bence. Ayrıca bu problemle ilgili GM Asistan uygulamasında bildirimde bulundum. Akşamına geri dönüş yaptılar ve ar-ge departmanlarının bununla ilgileneceğini söylediler.
Onun dışında ekran çok hafif nemlense, parmak izi kalsa dahi kendi kendine dokunmalar oluyordu, jelatini takınca düzeldi. Şimdilik başka bir sıkıntı görünmüyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı