General Mobile Discovery Elite alınır mı?

Abi bu telefonu neden bu kadar kötülediniz ? Ben yaklaşık 2 aydır kullanmaktayım her şeyinden memnunum, olumsuz yorumları okuyorum ve olumsuz yorumların abartıldığını düşünüyorum. Piyasadaki en iyi f/p ürünü. Almaya gittiğim zaman G2 ye yönelmiştim Elite stokta yoktu o zaman G2 de kalmadığını söylemişlerdi ama iyi ki Elite almışım diyorum.

O aralıkta bütçeyi biraz daha arttırıp G2 almak daha iyi olur. Hiç artmayacak gibiyse iyi bir Lumia tercih edilebilir.

Abi bu telefonu neden bu kadar kötülediniz ? Ben yaklaşık 2 aydır kullanmaktayım her şeyinden memnunum, olumsuz yorumları okuyorum ve olumsuz yorumların abartıldığını düşünüyorum. Piyasadaki en iyi f/p ürünü. Almaya gittiğim zaman G2 ye yönelmiştim Elite stokta yoktu o zaman G2 de kalmadığını söylemişlerdi ama iyi ki Elite almışım diyorum.
Tahminime göre GMD için 50TL istemeleri, ikinci sebeb ise sorunsuz kullanan kullanıcılar forumlara memnunum yazmıyor memnun olmayalar yazdıkları için biz sadece onları görüyoruz.

Ve de bir LG G2 Mini veya GMD Elite incelemesi yapsanız çok iyi olur. :)

G2 alabilseydiniz iyi ki G2 almışım derdiniz. Forumda defalarca tartışıldı. Elinizdeki telefondan memnun olabilirsiniz ancak LG G2'den daha iyi diyemezsiniz. Doğru düzgün ROM desteği olmayan, program ve port yapan geliştiricileri olmayan bir telefon almış oldunuz. Belirli bir süre sonra sorunlar başlayınca ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Elite kullanıp memnun kalanlar var tabi. Bence Elite de kötü telefon değil ama asla bir G2 de değil. Özellikle de yazılım ve kalınlık bakımından. Gionee'nin arayüzünün bir kısmı, GM'nin yanardönerli logosuna sahip uygulama menüsü butonu ve saçma sapan diğer uygulamaları ile Discovery de Elite de ROM atılmadan kullanılacak gibi değiller. G2 en azından LG tarafından üretiliyor, her ne kadar LG sevmesem de bir adı bir kalitesi var. Telefonları ve yazılımları oradan buradan toplamıyor kendisi üretiyor.

"Tahminime göre GMD için 50TL istemeleri" demişsin o kısmı anlayamadım. İkinci sebebe de katılıyorum :) @maxicp

G2 nin kalitesinden şüphem yok fakat elite 3gb ram ve 16mp arka 8mp ön kamera ile G2 nin önüne geçti benim gözümde, teknik özelliklere takıntım var biraz ayrıca G2 nin kendine has bir tarzının olması (örn: alışık olmadığımız şekilde geri tuşunun solda olması) tercihim olmasını engelledi. Belli bir süreden sonra sorunlar olur mu zamanla göreceğim :) Gayet temiz ve dikkatli kullanırım bu arada söylemeden geçemeyeceğim. @Egemen

Benim derdim performans, sadelik bu yüzden ekstra gereksiz uygulamalarla işim yok @abidinkofficial GM Elite fanboyu değilim objektif yaklaşırım olaylara yanlış anlaşıldıysam özür dilerim.. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı