General Mobile Discovery Elite alınır mı?

Sadece özelliklere bakılarak telefon alınmaz. Başka şeyler önemlidir. Ben yaşayarak tecrübe ettim bunu. Motorola Atrix özellikleri 2 katı fiyattaki telefonları cebinden çıkarıyordu. Başta ben de memnundum. Sonra işler tersine döndü. Atrix'in en azından XDA'da dolu bir bölümü ve geliştiricileri vardı. GM için onu da bulamayacaksın. (Bir elin parmaklarını kadar konu var.)

@Seçkin Öztürk GMD ilk çıktığı zamanlar şarj soketi bozulanlardan kullanıcı hatası deyip garanti kapsamında sayılmadı ve soketin onarımı için 50TL istenmişti.

Sadece özelliklere bakılarak telefon alınmaz. Başka şeyler önemlidir. Ben yaşayarak tecrübe ettim bunu. Motorola Atrix özellikleri 2 katı fiyattaki telefonları cebinden çıkarıyordu. Başta ben de memnundum. Sonra işler tersine döndü. Atrix'in en azından XDA'da dolu bir bölümü ve geliştiricileri vardı. GM için onu da bulamayacaksın. (Bir elin parmaklarını kadar konu var.)
GMD Elite Lite için düşüncen neler? 1000TL. :)

Tabi ki sadece özelliklere bakılarak telefon alınmaz ama benim bütçeme göre beklentilerimi karşılayacak en iyi telefon olduğunu gördüm ve aldım. Gelecekte çıkartacağı sorunlar olarak telefonun fiziksel olarak bozulması ve gelecekte gelişmelerden faydalanamayacağı diyorsan eyvallah. Yaşayacağım sorunlara örnek verebilir misin ?

@maxicp Evet haklısın GMD sevmiyorum zaten onu almazdım elitede o durum değişti soket sıkıntısı yok yani :)

Yorumları okuyorum da kafam daha çok karıştı neden bu kadar Gm elite kötülendi. Anlamıyorum Gm discovery yüzünden ise bence ön yargılı olmayın derim. Türkiye'deki çoğu insan Gm discovery ile akıllı telefona kavuştu ve bi o kadar sevildi tutuldu ki 2013 satış rekorları gerçekleştirdi firma. Kullanıcı istekleri üzerine Elite cihazini da piyasaya sürdüler. Gayet hoş özellikleri olsun tasarımı fena değil ufak tefek sorunlar çıkıyor buda cihazdan değil yazılım ile kaynaklanan hatalar sağlam bi güncelleme ile duzeltilebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
@maxicp 16 GB ve MicroSD desteği yok yanlış görmüyorsam. Üstelik kullanılabilen miktar 8.3 GB. Bu her şeyi özetliyor. Telefonun içine hiçbir şey atmayacaksın sanırım. :)

Ya aslında senin için söylenebilecek çok bir şey yok çünkü aklında o telefonu zaten 1. sıraya koymuşsun.
Düşük bir bütçe ile 2500 liralık amiral gemilerdeki donanımlara sahip oluyorum, hayat bana güzel havasındasın açıkçası.
Biraz tecrübeli, deneyimli insanların lafını dinlesen çok daha karlı çıkarsın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı