General mobile discovery neden kötüleniyor ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S3'ün bir çok yanı Discoveryden Çok üstün. Marka mevzusu değil Kalite yerlerde.
Çok üstün derken?
Ben sadece süper amoled olmasını üstün olarak görüyorum. Bir de işlemcisi üstün ama işlemci pek de fark etmiyor aslında. Bence fark ettiren android sürümü. Mesela iPhone 4s ile Motorola Razr ( Kullandığım tlefon ) kıyaslarsam donanım olarak; benim telefon daha iyi gibi ama gel gelelim işletim sistemine ( ios nerde android nerde :) ) :uyan:
Benim görüşüm bu yani ve s3 de kullandım GMD de kulandım. ( Tabi uzun süre değil ve kendim almadım ödünç olarak kullandım kısa süre )

Telefonlarin bir nevi Casper'i diye tabir ediyorum her zaman. :) İlk 3 ay guzel calisir, sonrasi belli degil.

Telefonlarin bir nevi Casper'i diye tabir ediyorum her zaman. :) İlk 3 ay guzel calisir, sonrasi belli degil.
6.aya girmek üzereyim hala ufak tefek yazılım sorunları dışında bir sorun yaşamadım. Şuan GM'den yazdığımı belirtmek isterim :).

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkes sizin gibi kullanmayabiliyor maalesef ki. Cevremdeki arkadaslarim Discovery telefonlarini rezil etmis durumda.

Herkes sizin gibi kullanmayabiliyor maalesef ki. Cevremdeki arkadaslarim Discovery telefonlarini rezil etmis durumda.
Bende çok dikkatli kullandığımı söyleyemem. Sadece bugün 2 defa elimden düşürdüm. Ama kasa yeterince kaliteli olmadağı için her düştüğünde yüreğim ağzıma geliyor :).

GM aldım sorun yok diyorsanız, siz mutluysanız güle güle kullanın. Yeter ki başkalarına önermeyin.

General Mobile'ın telefonlarında sorun yok tabi ki. Sorun direk General Mobile'ın kendisi çünkü.

Discovery pismanliktir diyorum, nedenini Sosyal'de aratin.

Discovery pismanliktir diyorum, nedenini Sosyal'de aratin.
Sosyalde telefonu hic kullanmamış kişiler yorum yaptığı için (ki bende GM ilk android telefonu olduğu için küçümsemiştim) telefon kötü oluyor.Arkadaşım benden 2 ay önce Galaxy Grand aldı ve şuan telefon serviste.Bu Samsungu kötü göstermek için yeterli mi sizce?GM için de konu aynı :).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı