General Mobile E-Tab 4 sürüm yükseltme

gahata

Femtopat
Daha fazla  
Selam, benim öğretmenim 2012'de aldığı MEB'in verdiği akıllı tableti kullanmaya çalışmış, ama çoğu şeyi kullanamıyor Android 4 olduğu için. Nasıl daha yüksek/yeni bir Android sürümüne yükseltebilirim? Ya da mümkünse başka bir işletim sistemi yüklemem mümkün müdür? Linux, Windows gibi.
Önemli olan şey sadece YouTube açabilmesi ve internette gezebilmesi, veya 1-2 basit oyun indirebilmesi.

Selam, benim öğretmenim 2012'de aldığı MEB'in verdiği akıllı tableti kullanmaya çalışmış, ama çoğu şeyi kullanamıyor Android 4 olduğu için. Nasıl daha yüksek/yeni bir Android sürümüne yükseltebilirim? Ya da mümkünse başka bir işletim sistemi yüklemem mümkün müdür? Linux, Windows gibi.
Önemli olan şey sadece YouTube açabilmesi ve internette gezebilmesi, veya 1-2 basit oyun indirebilmesi.

Hocam stabil çalışacağını sanmıyorum. O tableti şarj etmek için harcayacağınız elektriğe yazık.

Bu var ama çok işe yaramaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tarayıcı isterseniz bunu deneyebilirsin en güncel tarayıcıdır.

Aşağıdaki linkteki uygulamayı yükleyerek en azından YouTube'a (tarayıcı üzerinden) ve Internet'e sıkıntısız bir şekilde girebilirsiniz. Uygulamanın linki aşağıda. İki link verdim.

O tablete öyle özel ROM yok. Eğer olsaydı ROM linki verirdim. Ama sadece bu uygulama bile işinize kesinlikle yarar.

Aşağıdaki linkteki uygulamayı yükleyerek en azından YouTube'a (tarayıcı üzerinden) ve ınternet'e sıkıntısız bir şekilde girebilirsiniz. Uygulamanın linki aşağıda. İki link verdim.

O tablete öyle özel ROM yok. Eğer olsaydı ROM linki verirdim. Ama sadece bu uygulama bile işinize kesinlikle yarar.

Benim attığım tarayıcı daha güncel Opera'ya göre Chromium 88 kullanıyor, ama Android 4.1 ve üstünde çalışıyor.

Bahsetmeyi unutmuşum tablet android 4.2.3 olabilir, tam hatırlamıyorum ama youtube'un uygulamasını tercih ediyor, tabletin şarjı aslında iyi dayanıyor ama sadece program kısıtlaması var

Bahsetmeyi unutmuşum tablet android 4.2.3 olabilir, tam hatırlamıyorum ama youtube'un uygulamasını tercih ediyor, tabletin şarjı aslında iyi dayanıyor ama sadece program kısıtlaması var
Maalesef, YouTube'un kendi uygulamasını hiç bir yolla kullanamazsın. Ya linkte verilen tarayıcıları indirip te YouTube'a tarayıcıdan gireceksin yada tableti satıp üstüne biraz daha para koyup daha üst model bir tablet alacaksın.

Bu arada 1-2 basit oyun demiştin o oyunlar hangisi acaba?

Android 4.4.4'e yükseltip bu uygulamayı kullanırsın fakat Google Hesabıyla oturum açmak imkansız Microg çok eski bu android sürümleri için işe yaramıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı