General Mobile e-tab 4 USB kablo ile PC bağlantısı sorunu

Yeni güncelleme geldi usb sınırı kalktı internete bağlandıgın an hallediyor merkez,sonra pc ye tak okusun.

Arkadaşlar bu tableti arkadaşımın bilgisayarına taktığımda dosya alışverişi gerçekleştiriyor fakat benim bilgisayarda olmuyor. Bir program falan mı gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
@SypeR Kardeş anlattıkların yanlış. Ben ilk 10 sefer de yaptım hiç sıkıntı olmuyordu. Şimdi hata verdi. Yapmanız gereken Tablet PC'nizin koruma sistemi olan MDM'yi kapatmak. (daha sonra açabilirsiniz. Ayrıca bir sıkıntı olmuyor.) MDM'yi Ayarlar>Güvenlik>Cihaz yöneticileri kısmından kapatabilirsin.
Eğer tabletinin ayarlar kısmında güvenlik sekmesi yoksa yapman gereken menüde olan ayarlar simgesinin üstüne basılı tutarak daha sonra en üstteki yuvarlak içindeki ünlem simgeli yere götür. Yani uygulama bilgilerine götür. Oradan verileri temizleye tıkla. Çıkan uyarıya tamam de daha sonra menüden Ayarlara gel güvenlikten halledebilirsin. Bu kadar basit. Hiçbir şey imkansız değildir. Ayrıca internette rahat gezinebilmek isterseniz Google Play'den DNSet'i indirebilirsiniz.

Kardeşim bilgisayara bağlayınca ayarlardan sağ üstte seçeneklerden USB bağlantısına gir, kamera olarak tanıt. Sonra dilediğini yap. Hayırlı olsun. :D
Öyle olmuyor boşuna denemeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Alihan kayım Aslında benim dediklerim sizin açıklamanızla kanıtlanıyor. :) Zira MDM sürücüleri yönetiyor ve USB sürücüsünü engellenmiş olanını kullandırtıyor. Böylece bilgisayar ile erişimini kestirtiyor. Yani bilmeden de olsa benim kuramımı desteklemiş oldunuz. :)

@SypeR Kardeş anlattıkların yanlış. Ben ilk 10 sefer de yaptım hiç sıkıntı olmuyordu. Şimdi hata verdi. Yapmanız gereken Tablet PC'nizin koruma sistemi olan MDM'yi kapatmak. (daha sonra açabilirsiniz. Ayrıca bir sıkıntı olmuyor.) MDM'yi Ayarlar>Güvenlik>Cihaz yöneticileri kısmından kapatabilirsin.
Eğer tabletinin ayarlar kısmında güvenlik sekmesi yoksa yapman gereken menüde olan ayarlar simgesinin üstüne basılı tutarak daha sonra en üstteki yuvarlak içindeki ünlem simgeli yere götür. Yani uygulama bilgilerine götür. Oradan verileri temizleye tıkla. Çıkan uyarıya tamam de daha sonra menüden Ayarlara gel güvenlikten halledebilirsin. Bu kadar basit. Hiçbir şey imkansız değildir. Ayrıca internette rahat gezinebilmek isterseniz Google Play'den DNSet'i indirebilirsiniz.

Öyle olmuyor boşuna denemeyin.

Screenshot_2012-01-05-01-45-51.png

Kardeşim bende bunlar çıkıyor anlamadım mdm hangisi oluyor ?

MDM daha sonra gelen güncellemelerle oradaki listeden adı kaldırıldı. Onun yerine "PolicyDealerService"e bu yetkiyi verdiler. Yani kısmen adını değiştirdiler. Fark ederseniz onun yetkisini kaldıramazsınız, otomatik kendi tekrar atar.

benm tablet bozuldu yardım edin!!!
rootluydu system/app ye framarootu yükledim sonra oyun felan oynadım şarjı bitti kapandı şarja takıp açıtığımda kilit ekranı gelmedi siyah ekran geldi format attım framaroot yüklü bişekilde açıldı.

Buraya kadar onemli bi sorun yok!!!

sonra pcden oyun yükleyim dedim pcye bağladım pc gormuyor (mdm polysevirce felan kaldırmıştım onceden) bi root atayım dedim framarootu açtım farama root hata veriyor uygulamara girdiğim anda ayarlar hata veriyor

yardım!!!!!!!!!

s12.gif
s12.gif
s12.gif
s12.gif
s12.gif
s12.gif
s12.gif

s11.gif
s11.gif
s11.gif
s11.gif