General Mobile E-tab 5 MT6592 Enable Dram Failed (4032) hatası

Berkay Bilgin

Hectopat
Daha fazla  
Bu sorunu internette araştırdım hiçbir sonuca ulaşamadım. Bazıları bu hatayı Preloader hatası olarak görüyor bir kısmı da batarya hatası olarak görüyor. Gerçekten işe yarayacak önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca bir dosya indirmem gerekirse linki verirseniz çok makbule geçer. Preloader yüklemesinin de nasıl yapıcağımı bilmiyorum onunla ilgiliyse anlatırsanız sevinirim. Hata resimi aşağıda.
drt.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu yaptın mı peki ? Ses açma+kısma + güç tuşuna aynı anda bas 20 sn sonra dene. Check SWVer işaretini kaldırdın mı?
Eğer yaptıysan yada yaptın yine aynı ise sonuç cihazı 1-2 saat şarjda koy elleme sonra tekrar dene.

Bunu yaptın mı peki ? Ses açma+kısma + güç tuşuna aynı anda bas 20 sn sonra dene. Check SWVer işaretini kaldırdın mı?
Eğer yaptıysan yada yaptın yine aynı ise sonuç cihazı 1-2 saat şarjda koy elleme sonra tekrar dene.
checkSW tikini kaldırdım zaten videoda da öyle yapılıyordu. Dediğiniz tuşlara bastım denedim olmadı. Şarjı da 50-60 civarlarındaydı ayrıca şarja takınca tepki vermiyor. Ek olarak bilgisayara bağlayınca da sürekli takılıp çıkarılmış gibi sesler geliyor bence o yüzden olmuyor. Bu olay şu şekilde oldu:şimdi ben cihazda youtubeda video izliyordum sonra android tamamen dondu hiçbir tuş filan çalışmadı. Sonra ben de ses açma+kısma+güç tuşuna bastım hani kapatır açarım düzelir diye. Sonra açılmadı. Şöyle bi 30 dk bekledim açmaya çalıştım general mobile yazısı geldi ama orda takılı kaldı sonra dedim format atıyım tekrar 3 tuşa bastım kapandı. Sonra recoveryi açtım açılmayacak sandım ama açıldı (3.1.0 sürümü TWRP) sonra işte dahili depolama olmadan alttaki çubuğu çekerek format atmak istedim recovery de dondu. ekran karardı cihaz kapandı. Sonra daha açılmadı işte ben de foruma yazdım. internette pek çok kişi karşılaşmış bu sorunla.
Konu unutuluyor galiba

Son düzenleme:
Bu sorunu internette araştırdım hiçbir sonuca ulaşamadım. Bazıları bu hatayı Preloader hatası olarak görüyor bir kısmı da batarya hatası olarak görüyor. Gerçekten işe yarayacak önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca bir dosya indirmem gerekirse linki verirseniz çok makbule geçer. Preloader yüklemesinin de nasıl yapıcağımı bilmiyorum onunla ilgiliyse anlatırsanız sevinirim. Hata resimi aşağıda.
Eki Görüntüle 310375

Arkadaşlar bir çözüm lütfen. aynı sorun bende de var

Eki Görüntüle 310375
knk ne yaptın duzledımı

bataryayla alakalı olabilir, aynı sorunla karşılaştım eski batarya %15lerdeydi, %80 olan bir batarya ile değiştirdim sorun çözüldü

Yeni konular

Geri
Yukarı