General Mobile telefon nasıl servise gönderilir?

NsG10

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda General Mobile GM 5 Plus telefon kullaniyorum. Ama bazı sorunlar var ve telefonu servise göndermek istiyorum. İnternetten Telpa Servis kaydı oluşturdum fakat telefonu nasıl gönderecegim hakkında bir fikrim yok. Yardimci olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yollayınca diyecekleri söylüyorum garantisi yoksa.
Anakart bozulmuş 475 TL tamir parası isteyecekler.
Öyle bir şey yok dostum. :)

Şu anda General Mobile GM 5 Plus telefon kullaniyorum. Ama bazı sorunlar var ve telefonu servise göndermek istiyorum. İnternetten Telpa Servis kaydı oluşturdum fakat telefonu nasıl gönderecegim hakkında bir fikrim yok. Yardimci olur musunuz?
İstanbul'da oturuyorsanız, Mecidiyeköy veya Ümraniye'de servisleri var.

Bir sey sormak istiyorum. Telpa servis bayilerinde Teknosa gosteriyor. Butun Teknosa magazalarinda servis gecerli oluyormu?

Bir sey sormak istiyorum. Telpa servis bayilerinde Teknosa gosteriyor. Butun Teknosa magazalarinda servis gecerli oluyormu?

Birde Istanbul Merkez servise mi gondermeliyim yoksa bana yakin servise mi? ( Ankara'da ki servise verince oradandami Istanbul'a gonderiliyor?)

Bir sey sormak istiyorum. Telpa servis bayilerinde Teknosa gosteriyor. Butun Teknosa magazalarinda servis gecerli oluyor mu?

Sanmıyorum.

Ayrıca; İstanbul mu Ankara mı konusunda, verdiğim numaraya danışmanız daha sağlıklı olacaktır.

Ankara servisini bilmediğim için, kesin bir yorumda bulunamam.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı