General Mobile GM 5 Plus Alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya Jak kulaklık kabul etmiyor diyorsunuz. Bu normal mi sizce?
Hocam sıkıntınız probleminiz ne bilmiyorum ama eğer bu sorunun ne olduğunu anlamıyorsanız gidin alın bir tane samsung un klasik kulaklıklarından ve müzik dinlerken jakı aşağı yukarı hareket ettirin, olanlarıda buraya yazarsınız, yok olduğu halde yazmazsanız o sizin bileceğiniz iş.

Moto G4 veya G4 Plus alınabilir veya Xiaomi Mi4 var Snapdragon 801 2 GB RAM 700 Tl en olmadı P9 Lite veya Huawei GT3 alınabilir. GM5 Plus'ın SAR değeri nedir ? SAR değerini neden bu kadar büyütüyorsunuz anlamış değilim avrupa birliği sınırı 2 olarak belirlemiş bu cihazlar o sınırın altında, bu cihazların sizin sağlığınıza zarar vermesi için günde 156 saat telefon görüşmesi yapmanız gerekli(telefon görüşmesi diyorum ekrana bakmak değil) Xiaomi'yi dayanıklılık konusunda eleştirmişsiniz ancak hangimiz telefonu arka cebimize koyup o cebin üstünde tepiniyoruz ? Cihaz kolay bükülebilir ancak tüm cihazların yumuşak karnı ekranları GM ürününü de alıp ceb hizasından atsak kırılır S7 Edge atsak oda aynı şekile gelir.

Kardeşim xiaomi mi5 al, 1200 tl bende aldım gerçekten hakkını veren bir telefon :D
32 GB Dahili Hafızası var (hafıza kartı takamıyosun) Ekran Çözünürlüğü 1080 x 1920, 3 GB RAM
android 7.0 gelicek diyolar. muhtemelen gelirde. ekran 5,1 inç.

Ya GM 5 Plus gerçekten güzel bir telefon gibi ve kolay kolay vazgeçmek istemiyorum.2.seri alsam yazdığınız sıkıntılar çıkar mı?Gerçekten bu telefondan kolay kolay vazgeçmek istemiyorum.

Ya GM 5 Plus gerçekten güzel bir telefon gibi ve kolay kolay vazgeçmek istemiyorum.2.seri alsam yazdığınız sıkıntılar çıkar mı?Gerçekten bu telefondan kolay kolay vazgeçmek istemiyorum.
Cihazı benim babam kullanıyor 3 aydır bir sorunla karşılamadı. Sadece şarj girişi bozuldu onu da hemen götürdük orada 2 saat içinde yaptılar. 2.seri modellerde sıkıntılar yok. Rahatlıkla alabilirsin. Alternatif olarak Xiaomi Mi 5, J7 2016 modellerine bakabilirsin.

Telefon bende var ve küçük bir çarpma sonucu telefon bildiğin yamuldu ve 300 tl ekran değişti. Eğer düşürmüyeceğim diyorsan alabilirsin ve kulaklığı çabuk bozuldu sol ses azaldı.

Ama iyi özellikleri 1 saate şarj full oluyor.
Kamera özellikleri iyi.
Oyunları kasmadan oynayabiliyorum.

Sadece biraz daha sağlam olsaydı tek sorun bu.

Kardeşim xiaomi mi5 al, 1200 tl bende aldım gerçekten hakkını veren bir telefon :D
32 GB Dahili Hafızası var (hafıza kartı takamıyosun) Ekran Çözünürlüğü 1080 x 1920, 3 GB RAM
android 7.0 gelicek diyolar. muhtemelen gelirde. ekran 5,1 inç.

Gm5 plusa Android 7.0 geldi bile her ay güncellemede geliyor.

Gm5 Plus Ekran 5.5 inç

32 gb hafiza, 3gb ram , 1920,1080 yani o yönden kıyaslanamaz bence.

Telefonu ilk açtığında Ürgüp resmi varsa 2. seri demektir. O düzeltilmiş hali. Sorun yaşayan arkadaş büyük ihtimalle 1.seri telefonu kullandığı için bunları yazması normal.
HORT! :D
Hocam kusura bakmayın konuyu hortlattım ama ben de bu haftasonu General Mobile GM 5 Plus alıcağım. İkinci seri düzelmiş diyorsunuz, hataların birçoğu düzelmiş dediniz. Peki ben bu telefonu alırken, telefonu açamayacağıma göre, nasıl 2. seri olduğunu anlayacağım?
Yardımcı olursanız çok minnettar kalırım.

Alınmaz. Alacak adam ciddi macera arıyordur. Ben zamanında söz dinlemedim ama bari hala düşünenler bu pişmanlıktan ders alsın.

(İkinci seri, ilk seri, Kapadokya resimli olanı gibi tavsiyelere kulak asmayın. Bu cihazların kalite kontrolü neredeyse hiç yok. Bugün üretilmiş versiyonu bile olsa arıza ihtimali aynı.)

Zaman baya geçti. O fiyatlarda daha iyi modeller var. Keza sorun yaşayan insan sayısı daha da arttı. Önermem o yüzden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı