General Mobile GM 5 Plus Alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kutu dışındaki resim farklı oluyor (Kapadokya resmi var) bu şekilde ayırt edebilirsin. Son seri çıkan ürünü 3 ay önce anneme hediye almıştım birazcık ısınması hariç güzel cihaz.
Yani 2. seri alacağım için, kutusunun dışında da Kapadokya resmi olacak değil mi?
Yanlış anlamamışımdır inşallah. Peki dışındaki resim Kapadokya telefondaki resim İstanbul çıkma gibi bir ihtimali var mıdır?

Öyle bir ihtimal yok. Evet Kapadokya resimi olacak.

Öyle bir ihtimal yok. Evet Kapadokya resimi olacak.
Hocam bu nedir o zaman. İnternette gezinirken gödüm.
maxresdefault-5.jpg

Hocam iyice sapıttı bu iş!
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hmm, sizin dediğiniz pek doğru gözükmüyor?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2. seri General Mobile GM 5+'ın arkasında CE resmi var lakin 1. seride yok. Buna bakarak alabilir miyim?
Bayram haftası alacağım telefonu. Sırf bu yüzden babama ertelettim.

Öncelikle bazı şeyleri çok abartıyorsunuz. Birkaç hatayı tüm firmaya mâl ediyorsunuz. Bu doğru değil, bunu benim söylememe gerek yok sanırım... Konuya gelecek olursak, telefonu eskiden önerirdim fakat artık önermiyorum. Bunun sebebi aldığım herhangi bir sorundan değil ki o da yok. Neticede cihaz eskidi. Bir yıl sonra artık güncelleme de almayacak... Mobil cihaz alırken her zaman en yenisi alınmalı bana göre. Dolayısıyla ben Zenfone 3 öneriyorum...

Öncelikle bazı şeyleri çok abartıyorsunuz. Birkaç hatayı tüm firmaya mâl ediyorsunuz. Bu doğru değil, bunu benim söylememe gerek yok sanırım... Konuya gelecek olursak, telefonu eskiden önerirdim fakat artık önermiyorum. Bunun sebebi aldığım herhangi bir sorundan değil ki o da yok. Neticede cihaz eskidi. Bir yıl sonra artık güncelleme de almayacak... Mobil cihaz alırken her zaman en yenisi alınmalı bana göre. Dolayısıyla ben Zenfone 3 öneriyorum...
1) Ortada abartılan bir şey yok.
2) Birkaç hatadan dolayı tüm firmayı suçlamıyorum.
3) Herkesin bütçesi sizin gibi yüksek değil, misal ben daha iyi bir telefon almak için 100 TL'de olsa direkt cebimden çıkarıp veremem.
4) Gidin biraz uyuyun, kafanız çok farklı yerde :D
Cihaz alırken cebimdeki para ile en iyisini ve en sevdiğim telefonu almaya çalışıyorum. General Mobile bugüne kadar beni yarıyolda bırakmadı, AndroidOne projesi ile bugüne kadar güncel kalmayı başardı. Ayrıca o fiyata, zengin kutu içerikli, orta-yüksek donanımlı ve dış görünüşü güzel bir telefon bulmak zor. Evet ne kadar kulağa cahil gelsede dış görünüşüne bakarak alma mevzusu :D Sonuçta o telefonu bozulana kadar kullanacak olan benim. Birde bu açıdan bak.

Telefonu güncelleyip kutuya geri koyup kutu açılışı yapanların arka planı değişmiştir. Teknolojioku sitesine giden de muhtemelen forum sitelerine gönderilen numunelerdendir resmi o yüzden öyledir. Yahu biraz düşün lütfen bu telefon çıkalı 1.5 sene oldu eski seri ürün kalma ihtimali varmı ? Her yerde peynir ekmek gibi satılıyor o telefon ve sürekli stokları yenileniyor. Olmadı görevliye söylersin seçim yapma hakkın var istediğin kutuya bak seç hangisini beğenirsen onu al tüm kutular aynı nasıl seçeceksin bilmiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı