Geniş SSD Seviye Listesi V3 (Final)

Önceleri yabancı (Yurtdışı) bir forumdan Excel'den hazırlanmış bir kaynak kullanıyordum (Tıpkı sizinki...). Siz daha da iyi iş çıkarıp, görselleri de ihmal etmemişsiniz...Elinize sağlık.
Ek olarak: TLC NAND yonga SSD almaya özen (QLC almayınız, daha fazla depolama veya hücre başına 4 Bitlik alan sağlasa da SSD verileri geri çağırırken, odalarda bulunan sıraların içerisinden veriyi getirmekte zorlandığından hem yavaşlıyor hem de az olan okuma/yazma ömrü daha da azalmış oluyor) gösteriniz.

Öncelikle elinize sağlık. GeIL Zenith R3 High Performance 512GB kullanıyorum, açıkçası listeye bakınca biraz kötü oldum. Acaba sıkıntıları nelerdir?

Elinize sağlık. Asboard SSD de eklenebilir, Izoly PC'lerde geliyor ama ayrı olarak satılıyor. Kalitesizdir ama sizin de değerlendirmenizi görmek istiyorum.
Hiçbir bilgi bulamadım açıkçası Asboard SSD'ler hakkında. Hiçbir seviye listesinde falan yok. Bariz bir şekilde 860 PRO'dan çalmışlar tasarımını da. Saçma sapan bir SSD yani. Özelliğini bilmediğimiz SSD'leri falanda ekleyemiyoruz maalesef hocam.

Hiçbir bilgi bulamadım açıkçası Asboard SSD'ler hakkında. Hiçbir seviye listesinde falan yok. Bariz bir şekilde 860 Pro'dan çalmışlar tasarımını da. Saçma sapan bir SSD yani. Özelliğini bilmediğimiz SSD'leri falanda ekleyemiyoruz maalesef hocam.

Kötü olduğu belli zaten. Merak edenler için seviyesini D- koyabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı