Genital bölgedeki kılları alınca dayanılmaz kaşıntı

Laviniam

Hectopat
Daha fazla  
İlk önce erkek olarak cinsel bölgemdeki kılları almam normal bir şey. Şimdiyse olaya geçiyorum, uzun süredir cinsel bölgemin kıllarını alıyorum ve sorun olmuyordu ama son zamanlarda (1-2 ay) iğrenç, dayanılmaz ve acı dolu kaşıntılar, kabarıklık ve kızarıklık var. Kaşıyınca canım acıyor ve sürekli kaşınıyor ne yapmam gerekiyor? Ailemle konuşamıyorum utandığım için, siz yardım ederseniz çok mutlu olurum bundan kurtarın beni.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce erkek olarak cinsel bölgemdeki kılları almam normal bir şey. Şimdiyse olaya geçiyorum, uzun süredir cinsel bölgemin kıllarını alıyorum ve sorun olmuyordu ama son zamanlarda (1-2 ay) iğrenç, dayanılmaz ve acı dolu kaşıntılar, kabarıklık ve kızarıklık var. Kaşıyınca canım acıyor ve sürekli kaşınıyor ne yapmam gerekiyor? Ailemle konuşamıyorum utandığım için, siz yardım ederseniz çok mutlu olurum bundan kurtarın beni.
Jilet falan mı değiştirdiniz? Tahriş oluyor olabilir jilet derin kesiyordur.

En basiti sakal traşı olurken bile çok yakın ve deriyi gerdirerek kesersen çıkmamış kıl köklerini de kesip kıl dönmesi gibi şeyler oluşturabilir. Sivilce, tahriş vb şeylerin olmasının sebebi de bu. Genital bölge için tüy dökücü kremler var onları kullanırsan belki işine yarıyabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı