Genpa garanti nedir?

arnoldd34

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Telefon alacağım da satıcıya sordum ürün Genpa garantili dedi. Türkiye garantili mi oluyor yoksa ithalatçı garantili mi anlayamadim.

Genpa ithalatçı ürünlere de garantisi sunuyor, yani alacağınız telefon ithalatçı garantili ve Türkiye'de geçerli.

Tabii Genpa'nın Distribütör olarak garanti sağladığı markalarda mevcut. Cihazın markasını belirtmediğiniz için hangisi bilemeyeceğim.

Genpa özel bir şirket. Samsung Türkiye garantili ürünlerle doğrudan Samsung servisleri ilgileniyor.
Herhalde özel bir şirket, Samsung kamuya mi ait? Samgung'un TR'de anlaşmalı olduğu bazi firmalar var distribütör olarak bu firmalar hizmet veriyor. Başarı, KVK, Genpa bu firmalardan. İthalatçı denince genelde paralel ithalat anlaşılır, Genpa onlardan biri değil.

Tecno marka cihaz
Genpa distribütör oluyor Tecno cihazlar için.

Genpa özel bir şirket. Samsung Türkiye garantili ürünlerle doğrudan Samsung servisleri ilgileniyor.

@Emrecngz
Hocam konu sahibi Samsung cihaz dememiş, bilmediğimiz bir şey için kesin söyleyemeyiz. Her ikinizin yorumu da marka söylenene kadar geçerli.
Sanırım siz paralel ithalatla, distribütörlük yapan farklı firmaları birbirine karıştırıyorsunuz. Bakın mesela Genpa ne diyor:

Kısacası Genpa garantili Samsung telefonlar distribütör garantilidir.

@JoeBlackk

1702895974742.png

Tüm ürünler için Distribütör değil diye biliyorum, daha doğrusu ithal edilen ürünlere kendisi garanti sağlayabiliyor. Tabii ki her halükarda Genpa'nın garantisi iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı